NURETTİN ÖZGENÇ / TÜM YAZILARI
Nurettin Özgenç
Nurettin Özgençts.nurettinozgenc@gmail.com
TÜM YAZILARI
TFF’de Trabzonspor korkusu mu var? Dünya genelinde günlük hayatı altüst eden koronavirüs salgını nedeniyle Avrupa'da pek çok lige ara verildi, bazı ülkelerde ise ligi bitirip lideri şampiyonu ilan ettiler! TFF’nin de aynı yolu izlemeyip liglerin devamına karar vermesini anlamış değilim. Yoksa bu ülkede Trabzonspor’un şampiyon olması korkusu Kovid -19 virüsünün önüne mi geçmiştir
Fransa'da şampiyon ilan edildi Türkiye neyi bekliyor? Kovid-19 salgınına karşı Fransa'da ligleri sonlandırma kararı alındı ve Ligue 1'de PSG şampiyon ilan edildi. Bilindiği gibi daha önce de Yeni Zelanda Futbol Federasyonu’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Birinci Lig'i erken sonlandırdığını ve lider Auckland City'yi şampiyon ilan ettiğini duyurmuştu.
TFF Koronavirüs kapsamında Trabzonspor'u şampiyon ilan edip sezonu kapatmalı Yeni Zelanda Futbol Federasyonu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Birinci Lig'i erken sonlandırdığını ve lider Auckland City'yi şampiyon ilan ettiğini duyurdu.
Seyircisiz maçta futbol vasat sonuç hiç yoktan iyi Lider Trabzonspor, şampiyonluk yarışına devam etmek istiyorsa bu maçı mutlaka kazanmalıydı ama olmadı. 'Fırtına' en yakın rakibine puan kaptırdı. Beraberlik ise Başakşehir'in istem dışı ikramı oldu.
Hedefe kilitlenen Trabzonspor, ‘Atmaca’ya acımadı! Aslında bu yazıyı çok önceden yazmalıydım. Ancak İdlib'deki hain saldırıda 33 asker şehit oldu. Mehmetçiklerin cesetleri daha soğumadan yazmak içimden gelmedi. Ülkemizin bekasını korumak için İdlib’de kahpe saldırıda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.
Trabzonspor Kartal’ın pençesinden puan aldı Spor Toto Süper Lig' in 23. haftasında Trabzonspor,deplasmanda Beşiktaş'a liderlik ünvanını korumaya gitti. Gecen hafta liderliğe yükselen ve maç eksiğine rağmen özgüvenli bir görüntü sergileyen bo.rdo-mavililer, İstanbul'da 3 puanı almak istiyordu ancak tek puan ile yetinmek durumunda kaldı
Trabzonspor Yiğido dinlemedi! Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Trabzonspor evinde Sivasspor'u ağırladı. Liderlik yarısının kıyasıya yaşandığı bir haftada Trabzonspor Sivasspor'u yendiği takdirde liderlik koltuğuna oturacak ve şampiyonluk için buyük bir avantaj kazanacaktı. Maçı 2-1 alan Trabzonspor İstanbul'a lider olarak gidecek.