Trabzonspor

Marek Hamsik Trabzonspor'da başarılı olur mu?

Marek Hamsik Trabzonspor'da başarılı olur mu? Trabzonspor bir süredir peşinde olduğu Marek Hamsik artık Karadeniz ekibinin kadrosuna dahil oldu. Peki Marek Hamsik Trabzonspor'da başarılı olur mu? İşte Marek Hamsik'in bugüne kadar maçlarda gösterdiği performanslar...

Trabzonspor Marek Hamsik transferini KAP'a bildirdi

Trabzonspor Marek Hamsik transferini KAP'a bildirdi Trabzonspor yaz transfer döneminin başladığı günden beridir Marek Hamsik transferi için her türlü girişimde bulunuyordu. Bordo mavililer en nihayetinde Slovak yıldızı renklerine bağlamayı başardı.

Trabzonspor Marek Hamsik bombasını patlatıyor!

Trabzonspor Marek Hamsik bombasını patlatıyor! Trabzonspor transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor! Karadeniz ekibinin dünyaca ünlü yıldız Marek Hamsik'i bitirmek üzere olduğu iddia edildi.

Trabzonspor'da Abdullah Avcı'ya Fernando önerisi

Trabzonspor'da Abdullah Avcı'ya Fernando önerisi Trabzonspor, gelecek sezon güçlü bir kadro kurarak şampiyonluğun favorilerinden olmak isterken, hemen her gün yeni bir isim gündeme geliyor.

Alexander Sörloth Trabzonspor taraftarına patladı! 'Yeter!'

Alexander Sörloth Trabzonspor taraftarına patladı! 'Yeter!' Trabzonspor'dan Leipzig'e giden Alexander Sörloth ile ilgili 'boşa çıktı' haberleri üzerine bordo mavili taraftar Sörloth'u mesaj yağmuruna tuttu. Sörloth ise gelen çok fazla mesaj karşısında daha fazla dayanamadı ve taraftara patladı.

Abdullah Avcı'dan Sörloth için büyük fedakarlık

Abdullah Avcı'dan Sörloth için büyük fedakarlık Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, bordo mavili ekipten geçen sezon ayrılıp Leipzig'e giden ve şuan Leipzig'de istenen performansı sergileyemediği gerekçesiyle boşa çıkan Alexander Sörloth için büyük fedakarlık yaptı.

Abdullah Avcı'dan Sörloth ve Hamsik açıklaması

Abdullah Avcı'dan Sörloth ve Hamsik açıklaması Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, bordo mavili ekipten Leipzig'e transfer olan Alexander Sörloth ve Marek Hamsik ile ilgili açıklamalarda bulundu. Avcı, her iki oyuncu için de güzel şeyler söyledi.

Uğur Çakır'a İngiltere Premier Lig'den talip çıktı

Uğur Çakır'a İngiltere Premier Lig'den talip çıktı Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır, performansıyla birçok takımın dikkatini çekmeye başladı. Çakır'a İngiltere Premier Lig'den 2 talip olduğu öğrenildi.

Trabzonspor'da ara transfer döneminde kimler geldi kimler gitti?

Trabzonspor'da ara transfer döneminde kimler geldi kimler gitti? Süper Lig'de ara transfer dönemi sona erdi. Son gün kulüplerin üst üste yaptığı transferlerle geçti. Peki Trabzonspor bu ara transfer döneminde kimleri takımına transfer etti? Kimleri takımdan gönderdi? İşte gelenler ve gidenler...

Yunus Mallı'dan Trabzonspor taraftarına mesaj

Yunus Mallı'dan Trabzonspor taraftarına mesaj Trabzonspor'un kadrosuna kattığı milli futbolcu Yunus Mallı, kulübün sosyal medya hesabından yayımladığı video mesaj ile taraftarlara seslendi.