SPOR MAGAZİN

İtalyan spiker Diletta Leotta koronaya meydan okudu
İtalyan spiker korona virüsüne meydan okudu
Ronaldo Koronavirüs nedeniyle lüks villasına kapandı

Ronaldo Koronavirüs nedeniyle lüks villasına kapandı Cristiano Ronaldo, yeni salgın Covid-19 sebebiyle ailesini ve kendisini Portekiz’deki lüks villasına tıkıverdi. 35 yaşındaki yıldız futbolcu hakkında önce ada satın aldığı iddiaları atılsa da, Portekizli futbolcunun kendisini eve kilitlediği ortaya çıktı.

Gökhan Töre yeni sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaştı

Gökhan Töre yeni sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaştı Bir süre önce eşi Esra Bilgiç'ten boşanan Beşiktaşlı eski futbolcu Gökhan Töre, yeni sevgilisi Buket Büyükdere ile sosyal medyada ilk fotoğrafını paylaştı.

Alper Potuk çapkınlık yaparken yakalandı

Alper Potuk çapkınlık yaparken yakalandı Fenerbahçe'nin çapkın futbolcusu Alper Potuk durdurulamıyor. Alper Potuk, Tuvana Türkay'dan ayrıldıktan sonra bu kez de başka bir güzelle kameralara yakalandı. Alper Potuk bir anda kameraları karşısında göründe 'Hanımefendiyi tanımıyorum' dedi.

Oğuzhan Özyakup'tan 'çapkınlık' açıklaması

Oğuzhan Özyakup'tan 'çapkınlık' açıklaması Beşiktaş'tan Feyenoord'a transfer olan yıldız futbolcu Oğuzhan Özyakup ile ilgili 'çapkınlık' iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre İnstagram'da Funda Aksu'ya attığı mesajlar ifşa edildi. Konuyla ilgili olarak ise Oğuzhan Özyakup bir açıklama yaptı.