SPOR MAGAZİN

Sophia Thomalla'dan Shaqiri için şok sözler!
Sophia Thomalla'dan Shaqiri için şok sözler!
Emre Mor özel hayatıyla gündemden hiç düşmüyor! Şimdi de...

Emre Mor özel hayatıyla gündemden hiç düşmüyor! Şimdi de... İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo'da forma giyen milli futbolcumuz Emre Mor, geçtiğimiz yıllarda yeteneğiyle herkesi etkimişti ancak sonrasındaki özel hayatı ve disiplinsiz davranışları bu yeteneğini adeta köreltti.

Russell Crowe'dan sürpriz Fenerbahçe paylaşımı

Russell Crowe'dan sürpriz Fenerbahçe paylaşımı Gladyatör filmiyle tanınan Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe, İstanbul ve Fenerbahçe ile ilgili sürpriz bir paylaşımda bulundu.

Arda Turan Barcelona'dan Messi yüzünden mi ayrıldı?

Arda Turan Barcelona'dan Messi yüzünden mi ayrıldı? Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Arda Turan katıldığı bir televizyon programında hakkında merak edilen çok sayıda soruya cevap verdi. Barcelona'dan neden ayrıldığını da açıklayan Arda, Berkay ve eşiyle yaşanan sürecin de göründüğü gibi olmadığını anlattı.

Caner Erkin'in para koparmakla suçladığı Asena Atalay'dan sürpriz hamle

Caner Erkin'in para koparmakla suçladığı Asena Atalay'dan sürpriz hamle Futbolcu Caner Erkin, tartışmalı bir şekilde boşandığı ve kendinden para koparmakla suçladığı eski eşi Asena Atalay, sosyal medya hesabından tanıtımlar yaparak para kazanmaya başladı.