SPOR MAGAZİN

Nicole Scherzinger ve Lewis Hamilton’a büyük şok!.
Scherzinger ve Hamilton'un yatak görüntüleri internete sızdı
Aziz Yıldırım Emre Belözoğle ve Arda Turan bir arada

Aziz Yıldırım Emre Belözoğle ve Arda Turan bir arada Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın eski oyuncusu ve Türkiye Basketbol Federasyonu'nun Genel Koordinatörü Ömer Onan'ın babası Utku Onan, son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan ve Emre Belözoğlu da katıldı. Aziz Yıldırım, Arda Turan ve Emre Belözoğlu cenaze töreninde bir araya geldi.

Loris Karius maçtan sonra yine yaptı yapacağını!

Loris Karius maçtan sonra yine yaptı yapacağını! Türkiye'de çapkınlıklarıyla bilinen Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius, Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından ilk yaptığı şey sevgilisi Sophia Thomalla'nın yanına gitmek oldu.

Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz sessizliğini bozdu

Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz sessizliğini bozdu Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz, Instagram hesabından bir açıklama yaparak ayrılık süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Uygunsuz görüntüleri sızan Jelena Karleusa'nın Tosic'i aldattığı mesajlar ifşa oldu

Uygunsuz görüntüleri sızan Jelena Karleusa'nın Tosic'i aldattığı mesajlar ifşa oldu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın aralarında yasak aşk iddiası olan Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes'e attığı mesajlar ortaya çıktı. Vranjes'in "Hala o adamla neden evli kalıyorsun anlamıyorum. İlişkimizin gizli sürmesi saçmalık" mesajına Jelena bakın ne cevap vermiş