OYUN

Gamelight'ın yapay zeka algoritması mobil pazarlamayı yeniden şekillendiriyor
Gamelight mobil pazarlamayı baştan sona değiştirecek
Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Epic Store'da bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu Epic Games Store, her Perşembe olduğu gibi bu hafta da bir oyunu ücretsiz olarak sunuyor. 14 - 21 Eylül tarihleri arasında kullanıcılarına sunulan ücretsiz oyun ise 911 Operator olarak belirlendi.

Baldur's Gate 3 Mac kullanıcıları için tam sürümü ile geliyor: 21 Eylül'de yayınlanacak

Baldur's Gate 3 Mac kullanıcıları için tam sürümü ile geliyor Baldur's Gate 3, uzun bir erken erişim döneminin ardından Mac kullanıcıları için tam sürüm olarak geliyor. Larian Studios tarafından geliştirilen bu çok beklenen RPG oyunu, Mac işletim sistemini kullanan oyuncular için 21 Eylül'de resmi olarak yayınlanacak.

Donald Mustard Epic Games'ten ayrıldı: Fortnite dünyasında büyük değişiklik

Donald Mustard Epic Games'ten ayrıldı: Fortnite dünyasında büyük değişiklik Epic Games'in önde gelen yaratıcı sorumlusu ve Fortnite gibi büyük başarılar elde eden oyunların arkasındaki yaratıcı deha olan Donald Mustard, şirketten ayrıldığını açıkladı.

Steam'de son 20 yılın en iyi oyunları listelendi

Steam'de son 20 yılın en iyi oyunları listelendi Valve, sadece büyük indirimlerle değil aynı zamanda Steam'de yılın en çok oynanan oyunlarının bir listesini paylaşarak 20. yılını kutluyor. Bu oyunlar da 20. yıl indirimlerine katılarak oyunseverlere özel fırsatlar sunuyorlar.

TREND HABERLER