DİĞER HABERLER

Mesut Özil ile Acun Ilıcalı arasındaki diyalog Fenerbahçelileri heyecanlandırdı
Mesut Özil Fenerbahçelileri heyecanlandırdı
Galatasaray mobil uygulaması para bastı! 1 ayda servet kazandılar

Galatasaray mobil uygulaması para bastı! Galatasaray'da futbol takımı başta olmak üzere tüm branşlarla ilgili özel paylaşım, video ve içeriklerinin yer aldığı mobil uygulamayı 1 ayda 520 bin kişi indirdi.

Roberto Carlos'un paylaşımı Fenerbahçelileri heyecanlandırdı

Roberto Carlos'un paylaşımı Fenerbahçelileri heyecanlandırdı Fenerbahçe'nin eski futbolcusu olan ve Türkiye'de teknik direktörlük görevi de yapan Roberto Carlos sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile olay oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Hatayspor taraftarına öneri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Hatayspor taraftarına öneri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Süper Lig'e çıkmayı garantileyen ve 53 yıllık tarihlerinde ilk kez en üst ligde mücadele edecek olan Hatayspor taraftarlarına yönelik, "Hatayspor camiasının, salgınla mücadelemizin sıkı taraftarı olmayı sürdüreceklerine inanıyorum. Bu zafer hasarsız, kutlama örnek olmalı" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'a büyük sürpriz! İsmi ölümsüzleşiyor

Aziz Yıldırım'a büyük sürpriz! İsmi ölümsüzleşiyor Düzce’de lise eğitimini yapmış, Hamidiyespor Kulübünde amatör oynamış, Düzcespor Kulübünde fahri başkanlık yapmış olan, Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın ismi annesinin yaşadığı sokağa, bir caddeye veya parka verilmesi için çalışma başlatıldı.