DİĞER HABERLER

Ersun Yanal’dan ‘corona virüs’ mesajı!
Ersun Yanal’dan ‘corona virüs’ mesajı!
Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı Corona virüs testi yaptıran ve sonucunun pozitif çıktığı Fatih Terim ile ilgili Arda Turan'dan önemli açıklamalar geldi. Arda Turan, Fatih Terim ile yaptığı o görüşmeyi anlattı. Ayrıca tecrübeli hoca için övgü dolu sözler söyledi.

Messi corona virüs sebebiyle sakalından vazgeçti

Messi corona virüs sebebiyle sakalından vazgeçti Spor dünyasını da olumsuz yönde etkileyen corona virüsten korunmak için dünyaca ünlü yıldız futbolcu Lionel Messi de önlemlerini almaya devam ediyor. Messi'nin corona virüsten korunmak için sakallarından vazgeçtiği öğrenildi.

Fatih Terim için tek yürek oldular!

Fatih Terim için tek yürek oldular! Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim için spor camiası tek yürek oldu! Sarı kırmızılılar dışında rakip takımların taraftarı bile tecrübeli hoca için destek mesajı paylaştı. İşte sosyal medyada Fatih Terim için yapılan destek paylaşımları...

Kızları ateş püskürdü! 'Allah belanızı versin...'

Kızları ateş püskürdü! 'Allah belanızı versin...' Corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından Fatih Terim'in kızları sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Buse Terim 'Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum' şeklinde ifadeler kullanırken Merve Terim ise 'Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!' ifadelerini kullandı.