DİĞER HABERLER

Mbaye Diagne'den skandal! Bağışladığı maskelerin üstüne fotoğrafını bastırdı
Mbaye Diagne'den skandal hareket!
Burak Yılmaz sözleriyle Çin'de gündem oldu

Burak Yılmaz Çin'de gündem oldu Beşiktaş'ta forma giyen Burak Yılmaz, Çinliler hakkında söylediği sözler yüzünden Çin'de gündem oldu. Burak Yılmaz daha önce Beijing Guan takımında oynamıştı. Şimdi ise Çinliler hakkında söylediği sözler ülke basınında yer aldı.

Evde kal ama sakatlanma! Ev işlerinde sakatlanmamak için 15 öneri

Ev işlerinde sakatlanmamak için 15 öneri Ev işleri sırasında yaşanacak uzun süreli duruş bozuklukları veya doğru olmayan yüklenmeler diz, bel, boyun, omuz gibi bölgelerde problemlere yol açmaya başladı. Ağır ev işi yapan kişilerin ortalama yüzde 60’ı her yıl kas iskelet sistemi ağrıları nedeniyle günlük yaşam aktivitelerinde kısıtlanmalar hatta sakatlıklar yaşanıyor.

Neymar'ın annesi 22'lik sevgilisi Tiago Ramos'tan ayrıldı

Neymar'ın annesi 22'lik sevgilisinden ayrıldı Neymar'ın annesi geçtiğimiz günlerde 22 yaşında olan Tiago Ramos ile ilişkide olduğunu açıklamıştı. Ancak bu ilişki ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Tiago Ramos'un daha önceki sevgililerinin erkek olması nedeniyle Neymar'ın annesi ayrılma kararı aldı.

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı Dünyanın her yerinde birçok hayranı olan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo koronavirüs salgını nedeniyle karantinadaydı. Ancak Ronaldo yeğeninin doğum günü partisine katılmak için karantina kurallarını hiçe saydı.

TREND HABERLER