DİĞER HABERLER

Tanju Çolak Yılmaz Vural'a dava açtı
Şok gelişme! Yılmaz Vural'a dava açıldı
Aziz Yıldırım sürprizi! Dün gece...

Aziz Yıldırım sürprizi! Dün gece... Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, kendi döneminde beraber çalıştığı yöneticiler Abdullah Kiğılı, Murat Özaydınlı, Ali Yıldırım, Ozan Balaban, İlhan Ekşioğlu ve Önder Fırat bir araya geldi.

Alex De Souza'dan takdir toplayan davranış

Alex De Souza'dan takdir toplayan davranış Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza, İdlib'de düzenlenen hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı. Alex'in fotoğrafın orjinalinde gülümsediği için fotoğrafı paylaşımdan önce kırpması herkesi duygulandırdı.

FETÖ'den yargılanan Emre Belözoğlu için karar verildi

FETÖ'den yargılanan Emre Belözoğlu için karar verildi FETÖ'nün futbol yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında hakkında ihbar bulunan Emre Belözoğlu'na ikinci kez takipsizlik kararı verildi. Takipsizlik kararında, Belözoğlu hakkında daha önceden verilen takipsizlik kararı hatırlatılarak, örgüte üyeliğe ilişkin yeterli delil olmadığı kaydedildi.

Narkozdan uyanan Trabzonlu'dan olay Ali Koç sözleri

O Trabzonlu'dan olay Ali Koç sözleri! Trabzon'da çekilen bir görüntüde narkozdan uyandığı öne sürülen bir hastanın "Ali Koç buraya gelecek" diyerek bağırdığı video, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.