DİĞER HABERLER

Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı
Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı
Rüştü Reçber taburcu oldu

Rüştü Reçber taburcu oldu Bir süredir hastanede COVID 19 yani koronavirüs tedavisi gören efsane kaleci Rüştü Reçber bugün taburcu oldu. Hayranları bu müjdeli habere çok sevindi.

Korona aşısı Afrika'da denensin sözleri Drogba ve Eto'o'yu çıldırttı

Korona aşısı Afrika'da denensin sözleri Drogba ve Eto'o'yu çıldırttı Fransa'da bir programda doktorlar arasında koronavirüs aşısının deneme süreci ile ilgili konuşmada 'koronavirüs aşısı Afrika'da denensin' sözleri Didier Drogba ve Samuel Eto'o'yu çıldırttı.

Fatih Terim twitterda o paylaşımı yapanlardan şikayetçi oldu

Fatih Terim twitterda o paylaşımı yapanlardan şikayetçi oldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim twitter hesabı üzerinden yaptığı koronavirüs paylaşımlarına, bazı kişiler tarafından hakarete varan yorumlar yapıldığı gerekçesiyle tespit ettiği 3 kişiden şikayetçi oldu.

Rüştü Reçber'in sağlık durumu nasıl? Hastaneden açıklama geldi

Rüştü Reçber'in sağlık durumu nasıl? Hastaneden açıklama geldi Efsane kaleci Rüştü Reçber geçtiğimiz günlerde yaptırdığı koronavirüs testinin sonucunun pozitif çıkması üzerine hastanede tedaviye alındı. Sosyal medyada dolaşan bir haber yürekleri ağza getirdi. İşte Rüştü Reçber'in sağlık durumu ile ilgili hastaneden ve eşi Işıl Reçber'in açıklamaları...