DİĞER HABERLER

Beşiktaş Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili söyledikleri nedeniyle Beşiktaş Kulübü spor yorumcusu Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi.

Beşiktaş Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi

Spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili sert sözleri kendisini mahkemelik etti.

Ahmet Çakar, Başkan Ahmet Nur Çebi ile ilgili "Beşiktaş'ın karizmadan en yoksun başkanı, spor aklı en az olan başkan" şeklinde kullandığı ifadeleri gerekçesiyle siyah beyazlı kulüp tarafından mahkemeye verildi.

Beşiktaş internet sitesinde konuyla ilgili olarak da şu açıklamayı yayınladı:

"Eski hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır süre gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu edep ve eleştiri sınırlarını aşan sözlerini şiddetle kınıyoruz.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi amaç edinmesi gereken spor programlarında, olayların terbiye hudutları da aşılarak kişiselleştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan eski hakem Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını ilan eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tutum, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız."

Beşiktaş JK

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER