Ahmet Çakar

Ahmet Çakar'dan Rıdvan Dilmen'e cevap! 'Meydanı boş mu buldun?'

"Meydanı boş mu buldun?" NTV'de spor yorumculuğu yapan Rıdvan Dilmen'in derbi günü söylediği sözlere, Beyaz TV'de futbol yorumculuğu yapan Ahmet Çakar'dan yanıt gecikmedi.

Ahmet Çakar'dan şok sözler! 'Galatasaray'a gelen Ali Koç gibi olamaz'

"Ali Koç gibi olamaz!" Sabah gazetesinde spor yazıları kaleme alan Ahmet Çakar, Türk futbolunun gidişatı ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Ahmet Çakar yazısında Türk futbolunu değerlendirdi.

Beşiktaş Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi

Beşiktaş Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili söyledikleri nedeniyle Beşiktaş Kulübü spor yorumcusu Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi.

Ahmet Çakar'dan Babel ve Diagne sözleri!

"Babel ve Diagne'yi havada kaparlar" Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray'ın Başakşehir'i 2-0 mağlup ettiği maç sonrasın Babel ve Diagne ile ilgili konuştu. Ahmet Çakar "Babel ve Diagne'yi havada kaparlar2 ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar Josef De Souza transferini yorumladı

Josef De Souza transferi soygundur! Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın anlaştığı Josef De Souza transferini yorumladı. Siyah beyazlıların Josef De Souza transferi ile ilgili Ahmet Nur Çebi'ye çağrıda bulundu.

Ahmet Çakar'dan olay sözler! 'Fenerbahçe'ye operasyon yapılıyor!'

'Fenerbahçe'ye operasyon yapılıyor!' MHK'yi yerden yere vuran Ahmet Çakar, ''Fenerbahçe'ye bilerek ağır operasyon yapılıyor. Ben aptal bir adam değilim.'' diyerek iddialı sözler sarf etti.

Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e imalı tweet!

Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e imalı tweet! Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 3. maçında sahasında karşılaştığı Real Madrid’e 1-0’lık skorla mağlup oldu. Maç sonrası Ahmet Çakar attığı tweet ile sosyal medyayı salladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER