FOTO GALERİ

Fenerbahçe'de yeni hocayı Emre Belözoğlu bitirdi!
Fenerbahçe'de yeni hocayı Emre Belözoğlu bitirdi!
Fenerbahçe
Sergen Yalçın transfer listesini hazırladı

Sergen Yalçın transfer listesini hazırladı Beşiktaş kulübüne başta kaleci olmak üzere sağ kanat, sol kanat ve orta sahaya birçok oyuncu öneren menajerler, Beşiktaş için doğru oyuncuyu aramaya devam ediyor.

Roberto Carlos Fenerbahçe'ye mi geliyor?

Roberto Carlos adım adım Fenerbahçe'ye! Fenerbahçe, Ersun Yanal'ın ayrılmasının ardından boşalan teknik direktörlük koltuğu için çalışmalara devam ediyor. Fenerbahçe'nin gündeminde bu kez de Roberto Carlos var.

Süper Lig 12 Haziran'da başlıyor! İşte 5 haftalık program

Süper Lig'de 5 haftalık program belli oldu Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı toplantı sonrası 12 Haziran'da Süper Lig'in başlayacağı resmiyet kazandı. Bu kararın ardından herkes 'Süper Lig'de kalan haftaların programı nasıl olacak?' 'Süper Lig'de puan durumu nasıl?' şeklinde sorular sormaya başladı. İşte Süper Lig'de 12 Haziran ve sonrasındaki 5 haftalık program ve puan durumu...

Fatih Terim’den dev operasyon!

Fatih Terim’den dev operasyon! Galatasaray yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Gündemde Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç, Erdoğan Yeşilyurt, Oğulcan Çağlayan, Semih Kaya gibi yerli isimler var. Fatih Terim bu oyuncular için transfer operasyonunu başlattı.