FOTO GALERİ

İşte Moses'in oyundan alınma sebebi!
İşte Moses'in oyundan alınma sebebi!
Fenerbahçe
Loris Karius maçtan sonra yine yaptı yapacağını!

Loris Karius maçtan sonra yine yaptı yapacağını! Türkiye'de çapkınlıklarıyla bilinen Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius, Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından ilk yaptığı şey sevgilisi Sophia Thomalla'nın yanına gitmek oldu.

Japonlardan G.Saray Beşiktaş derbisine 2 milyon euro

Japonlardan G.Saray Beşiktaş derbisine 2 milyon euro Kagawa'lı Beşiktaş ile Nagatomo'lu G.Saray'ın 31. haftada kozlarını paylaşacağı dev maçı ülkelerinde yayınlatmak isteyen Japonya Futbol Federasyonu harekete geçti.

Cinsiyeti tartışma konusu olmuştu! Kariyeri tehlikede!

Cinsiyeti tartışma konusu olmuştu! Kariyeri tehlikede! Cinsiyeti tartışma konusu olan Caster Semenya'nın başı dertten kurtulmuyor.. Semenya'ya yapılan testlerin sonucu resmi olarak hiç açıklanmadı. 2009'da başlayan tartışmaların ardından 11 ay yarışmalardan uzak kalan Afrikalı sporcu, testlerin temiz çıkmasının ardından 2010'da tekrar pistlere dönmüştü. İşte detaylar...

Fenerbahçeli futbolcu Avrupa'da zirveye koşuyor

Fenerbahçeli futbolcu Avrupa'da zirveye koşuyor F.Bahçeli Slimani, Avrupa’da zirveye koşuyor! 36 şutta bir kez ağları sarsan Cezayirli, 403 golcü arasında en kötü ikinci isim! (Sabah)