FOTO GALERİ

Futbolcuların karantina halleri! Birbirinden komik anlar
Futbolcuların karantina halleri! Birbirinden komik anlar
Spor Magazin
Galatasaray'da futbolcular ne kadar maaş alıyor?

Koronavirüsten sonra futbolcuların maaşı ne kadar oldu? Koronavirüs sebebiyle ülkemizde spor faaliyetleri durdu. Süper Lig süresiz olarak ertelendi. Bu durumdan pekçok spor kulübü gibi Galatasaray da hem maddi hem manevi çok etkilendi. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz futbolcuların maaşıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şimdi tek bir soru merak ediliyor: Galatasaray'da koronavirüs sonrası hangi futbolcu ne kadar maaş alacak?

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı Dünyanın her yerinde birçok hayranı olan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo koronavirüs salgını nedeniyle karantinadaydı. Ancak Ronaldo yeğeninin doğum günü partisine katılmak için karantina kurallarını hiçe saydı.

Graziano Pelle'nin sevgilisi Viktoria Varga'dan 'seksi karantina' pozları!

Graziano Pelle'nin sevgilisinden 'seksi karantina' pozları Bütün dünya COVID 19 salgını nedeniyle karantina altında. Tüm spor dalları da koronavirüs salgını geçene kadar ertelendi. Çin'de forma giyen SD Luneng'in oyuncusu Graziano Pelle'nin sevgilisi Viktoria Varga da karantinada. Güzel model paylaştığı 'seksi karantina' pozları ile yürek hoplattı.

Süper Lig ertelendi ama bu tartışmalar unutulmadı

Süper Lig ertelendi ama bu tartışmalar unutulmadı Bütün dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs salgını nedeniyle ligler süresiz ertelendi. Ancak Süper Lig'de bu sezon yaşananlar unutulmadı. İşte Süper Lig'de bu sezona damga vuran tartışmalar...