VOLEYBOL FOTO GALERİ

Bu işaretler ne anlama geliyor?

Bu işaretler ne anlama geliyor? Voleybolcuların yaptığı bu işaretler ne anlama geliyor?

Beşiktaş bu sene voleybolda çok iddialı!

Beşiktaş bu sene voleybolda çok iddialı! Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı, Polonyalı oyuncu Maja Tokarska'yı transfer etti.

Milli oyuncu Bahar Çağlar hastaneye kaldırıldı

Milli oyuncu Bahar Çağlar hastaneye kaldırıldı Türkiye A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Slovakya ile oynadığı klasman maçının ilk periyodunda sakatlanan Bahar Çağlar hastaneye kaldırıldı.

Yıldırım'dan tokat yiyen başkan bakın kim çıktı

Yıldırım'dan tokat yiyen başkan bakın kim çıktı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın tokat attığı Yakındoğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör eski Fenerbahçe yöneticisi...

Aziz Yıldızım'la Koreli sporcu arasında güldüren diyaloglar

Aziz Yıldızım'la Koreli sporcu arasında güldüren diyaloglar Fenerbahçe Voleybol Takımı'nın imza töreninde Aziz Yıldırım Kim Yeon-Koung'a evlenme konusunda, Koreli sporcu da başkanın göbeğine takıldı.

Dresdner'li voleybolculardan sıradışı takvim!

Dresdner'li voleybolculardan sıradışı takvim! Almanya'nın kadın voleybolundaki en güçlü temsilcisi Dresdner SC'nin 2017 yılı takviminin ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Eczacıbaşı Vitra'ya yıldız yağdı!

Eczacıbaşı Vitra'ya yıldız yağdı! Türk kadın voleybolunun şampiyonluk rekortmeni Eczacıbaşı VitrA, yeni sezonda dünya çapında yıldızları kadrosuna kattı.

Fenerbahçe Galatasaray derbisinde olay

Fenerbahçe Galatasaray derbisinde olay Galatasaraylı taraftarların, Atatürk Voleybol Salonu'na girmekte olan Fenerbahçeli taraftarlara bira şişeleri atmasıyla başlayan gerginlik salona da yansıdı. İki kez duran oyun tekrar başladı.

Ünlü kadın oyunculardan erotik pozlar

Ünlü kadın oyunculardan erotik pozlar Fransa’nın Cannes takımı voleybolcuları, yeni yıl takvimi için birbirinden özel pozlar verdi.

Guidetti eşini takımdan gönderdi

Guidetti eşini takımdan gönderdi Güldeniz Önal ve Gizem Karadayı'nın sözleşmelerini yenilemeyen Vakıfbank, bir yıldızına daha veda ediyor.

TREND HABERLER