FOTO GALERİ

Rıdvan Dilmen açıkladı! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası
Fenerbahçe'nin yeni hocasını açıkladı!
Spor Medyası
İşte Galatasaray'ın yeni Hagi'si! 35 maç 39 gol...

İşte Galatasaray'ın yeni Hagi'si! 35 maç 39 gol... Tüm dünyayı etkileyen corona virüsü salgını, birçok kulübü de mali açıdan zorlayacak. Liglerin ertelenmesi ve alınan tedbirler kapsamında şu anda minimum gelir elde edebilen kulüpler için artık altyapı oyuncularının önemi daha da artmış durumda. İşte Süper Lig ekiplerinin altyapılarında forma giyen isimler ve başarıları... .

Rıdvan Dilmen yeni Süper Lig modelini açıkladı

Yeni Süper Lig modelini açıkladı! İşte detaylar Süper Lig koronavirüs salgını nedeniyle süresiz ertelendi. Kalan 8 maçın oynanıp oynanmayacağı, oynanacaksa nasıl olacağı herkes tarafından merak ediliyor. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen tüm soru işaretlerini giderecek birbirinden önemli açıklamalar yaptı.

Futbolcuların karantina halleri! Birbirinden komik anlar

Futbolcuların karantina halleri! Birbirinden komik anlar Tüm dünya koronavirüs diğer bir adıyla COVID 19 ile mücadele kapsamında evlerinde karantinada...Futbol dünyasından, sanat dünyasına her alanda faaliyetler durdu. Bu süreç zarfında futbolcuların karantinada ne yaptıkları merak ediliyordu. İşte futbolcuların birbirinden eğlenceli karantina halleri...

Galatasaray'da futbolcular ne kadar maaş alıyor?

Koronavirüsten sonra futbolcuların maaşı ne kadar oldu? Koronavirüs sebebiyle ülkemizde spor faaliyetleri durdu. Süper Lig süresiz olarak ertelendi. Bu durumdan pekçok spor kulübü gibi Galatasaray da hem maddi hem manevi çok etkilendi. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz futbolcuların maaşıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şimdi tek bir soru merak ediliyor: Galatasaray'da koronavirüs sonrası hangi futbolcu ne kadar maaş alacak?

ÇOK OKUNANLAR