FOTO GALERİ

Sergen Yalçın transfer listesini hazırladı
Sergen Yalçın transfer listesini hazırladı
Beşiktaş
Roberto Carlos Fenerbahçe'ye mi geliyor?

Roberto Carlos adım adım Fenerbahçe'ye! Fenerbahçe, Ersun Yanal'ın ayrılmasının ardından boşalan teknik direktörlük koltuğu için çalışmalara devam ediyor. Fenerbahçe'nin gündeminde bu kez de Roberto Carlos var.

Süper Lig 12 Haziran'da başlıyor! İşte 5 haftalık program

Süper Lig'de 5 haftalık program belli oldu Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı toplantı sonrası 12 Haziran'da Süper Lig'in başlayacağı resmiyet kazandı. Bu kararın ardından herkes 'Süper Lig'de kalan haftaların programı nasıl olacak?' 'Süper Lig'de puan durumu nasıl?' şeklinde sorular sormaya başladı. İşte Süper Lig'de 12 Haziran ve sonrasındaki 5 haftalık program ve puan durumu...

Fatih Terim’den dev operasyon!

Fatih Terim’den dev operasyon! Galatasaray yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Gündemde Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç, Erdoğan Yeşilyurt, Oğulcan Çağlayan, Semih Kaya gibi yerli isimler var. Fatih Terim bu oyuncular için transfer operasyonunu başlattı.

Volkan Demirel teknik direktör oluyor

Volkan Demirel teknik direktör oluyor Fenerbahçe’de kaleci antrenörlüğü yapan Volkan Demirel ile ilgili bomba gelişme yaşandı. Volkan Demirel’in teknik direktör olmak istediği kaydedildi.