FOTO GALERİ

İşte Fenerbahçe'nin görüştüğü 3 teknik direktör!
İşte Fenerbahçe'nin görüştüğü 3 teknik direktör!
Fenerbahçe
Sosyal medya Fatih Terim'i konuşuyor! Pinokyo Terim herkesin dilinde!

Sosyal medya Fatih Terim'i konuşuyor! Pinokyo Terim herkesin dilinde! Hastanede corona virüs tedavisi gören Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ile ilgili ortaya gündeme bomba gibi düşen bir iddia atıldı. İddiaya göre Fatih Terim corona virüsü 5 günde endi ve iyileşti. Konuyla ilgili hem kızı hem de sarı kırmızılı kulüp ortaya atılan iddiaları yalanladı ama sosyal medyada bu uyarı pek etkili olmadı. #PinokyoTerim herkesin dilinde...

Loris Karius Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti

Loris Karius Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti Bütün dünya COVID 19 yani corona virüs ile mücadele ederken Beşiktaş’a şok etkisi yaratan bir haber geldi. Loris Karius, Beşiktaş’ın ekonomik sıkıntıda olduğu bugünlerde siyah beyazlı kulübü FIFA’ya şikayet etti.

Fatih Terim’e corona virüs nereden bulaştı? Doktoru açıkladı

Fatih Terim’e corona virüs nereden bulaştı? Doktoru açıkladı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim yaptırdığı corona virüs testinin sonucunun pozitif çıkmasından sonra hastanede tedavi görmeye başladı. Peki Fatih Terim’e corona virüsü nereden bulaştı? Doktoru konuya dair önemli şeyler açıkladı.

Galatasaray'ın 23 yıl sonraki Fenerbahçe zaferi geçersiz mi sayılacak?

23 yıl sonraki Fenerbahçe zaferi geçersiz mi sayılacak? Ülkemizde ve tüm dünyada corona virüs etkisini her geçen gün arttırarak yayılmaya devam etmektedir. Spor dünyası da bu virüsten etkilenmiştir. Süper Lig’in süresiz olarak ertelenme kararının ardından herkes tek bir sorunun cevabını arıyor: Lig iptal mi olacak? Süper Lig iptal olursa Galatasaray'ın 23 yıl sonraki Fenerbahçe zaferi geçersiz mi sayılacak?