FOTO GALERİ

Azerbaycan'dan Fenerbahçe'ye ters köşe!
Azerbaycan'dan Fenerbahçe'ye ters köşe!
Fenerbahçe
Muslera sözleşme uzatacak mı? Tarihe geçecek!

Muslera sözleşme uzatacak mı? Tarihe geçecek! Galatasaray'a 2011 yılında gelen ve gösterdiği performansla kendisini sarı-kırmızılı takımın efsane kalecileri arasına yazdıran Fernando Muslera, taraftarın sevgilisi haline gelmişti.

Rıdvan Dilmen açıkladı! İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası

Fenerbahçe'nin yeni hocasını açıkladı! Rıdvan Dilmen, NTV'deki %100 Futbol programında yorumlarda bulundu ve Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün, sportif direktör ile birlikte büyük ölçüde belli olduğunu belirtirken, liglerin başlama süreci için yorumlarda bulundu.

İşte Galatasaray'ın yeni Hagi'si! 35 maç 39 gol...

İşte Galatasaray'ın yeni Hagi'si! 35 maç 39 gol... Tüm dünyayı etkileyen corona virüsü salgını, birçok kulübü de mali açıdan zorlayacak. Liglerin ertelenmesi ve alınan tedbirler kapsamında şu anda minimum gelir elde edebilen kulüpler için artık altyapı oyuncularının önemi daha da artmış durumda. İşte Süper Lig ekiplerinin altyapılarında forma giyen isimler ve başarıları... .

Rıdvan Dilmen yeni Süper Lig modelini açıkladı

Yeni Süper Lig modelini açıkladı! İşte detaylar Süper Lig koronavirüs salgını nedeniyle süresiz ertelendi. Kalan 8 maçın oynanıp oynanmayacağı, oynanacaksa nasıl olacağı herkes tarafından merak ediliyor. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen tüm soru işaretlerini giderecek birbirinden önemli açıklamalar yaptı.