BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Konyaspor'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması! - Sayfa 1

İkinci yarının ilk 2 maçında iyi oynayarak puanlar kaybettik. Bugün doğru iki sarı kartla N'Sakala oyun dışında kaldı ama takımın geri kalanı büyük karakter ortaya koyarak 3 puanı aldı. Maçta Welinton'un çekildiği bir pozisyon var, kural değişti, çekip, bırakırsa penaltı olmuyor deniyor ama gördüğüm kadarıyla çekme oyuncunun topa gidişini engelliyor. O pozisyon penaltı bence. Değerlendirmeyi federasyon, hakem kurulu yapacaktır. 10 kişi oynayan bir takıma karşı es geçilen sarı kartlar, takdir hakları var. 10 kişi kazanarak 2 maçlık şanssızlığı da kırdık. Gençlerbirliği maçı ve sonrasında kazana kazana gitmek istiyoruz.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması! - Sayfa 2

Çok maç var. Altta olan takımlar var, onlar kümede kalmak için ciddi efor sarf edecekler. Herkesin herkesi yenebildiği bir lig izliyoruz. Kayıplar olacaktır ama az kaybeden işi götürecek gibi.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması! - Sayfa 3

Cenk Tosun'un karantinası bitti, bir sakatlığı yok, yarından itibaren takımla çalışmalara başlıyor.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması! - Sayfa 4

Başkanımız limitler için cevabı verdi, limitler konusunda kural koyucuların bu işin takipçisi olacağını düşünüyoruz, öyle umuyoruz. Biz karakter olarak, yapı olarak değişik yollara başvurmadık. Kural koyucular takipçisi olacaktır, onlar olmazsa, Allah'ın adaleti var, bir şekilde tecelli eder.