Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi'den başkanlık açıklaması!

Ahmet Nur Çebi'den başkanlık açıklaması! Beşktaş'ta Mayıs ayının başında yapılacak başkanlık seçimi için Ahmet Nur Çebi'nin aday olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Çebi, bu konuyla ilgili açıklama yaptı.

Bomba iddia! Fikret Orman'ın yerine o isim geliyor

Bomba iddia! Fikret Orman'ın yerine o isim geliyor Camiadan adaylığı için büyük baskı gören Ahmet Nur Çebi, taleplere kayıtsız kalmayacak. Yakın zamanda son karanını verecek olan Beşiktaş’ın eski ikinci başkanı, seçimle ilgili açıklama yapmaya hazırlanıyor

PFDK'dan Ahmet Nur Çebi'ye ceza!

PFDK'dan Ahmet Nur Çebi'ye ceza! PFDK gündemindeki konuları karara bağladı ve yine ceza yağdırdı. İşte Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin de ceza aldığı o kararlar...

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye Gökhan Gönül tepkisi

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye Gökhan Gönül tepkisi Fenerbahçelililer'in derbide tepki gösterdiği Gökhan Gönül için Beşiktaş cephesinden bomba bir yanıt geldi.

Fikret Orman ve Samuel Eto'o'ya PFDK müjdesi

Fikret Orman ve Samuel Eto'o'ya PFDK müjdesi PFDK, Samuel Eto'o ile izin almadan transfer görüşmesi yaptığı gerekçesiyle şikayet edilen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a ceza vermedi..

Galatasaray'ın yıldızı Beşiktaş yolunda

Galatasaray'ın yıldızı Beşiktaş yolunda Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta sürpriz bir isim gündeme geldi; Galatasaray'ın yıldızı Semih Kaya..

Süleyman Seba mezarı başında anıldı

Süleyman Seba mezarı başında anıldı Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, vefatının 2. yıl dönümünde anıldı..