Ahmet Nur Çebi

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması Başkan Ahmet Nur Çebi, görevine son verilen Abdullah Avcı’nın yerine, Beşiktaş’ın efsane ismi Sergen Yalçın’ı getirmek istediğini bildirdi.

Ahmet Nur Çebi'den Guilherme açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Guilherme açıklaması Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF ile anlaşmadan transfer yapamayacaklarını söyledi. Siyah-beyazlı kulübün gündeminde yer alan Guilherme hakkında da konuşan Çebi, "Girişimimiz yok" dedi.

Olcay Şahan'dan çarpıcı Ahmet Nur Çebi sözleri!

Olcay Şahan'dan çarpıcı Ahmet Nur Çebi sözleri! Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor'un deneyimli oyuncusu Olcay Şahan, eski takımı Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi'nin siyah-beyazlı ekibi eski günlerine döndüreceğine inandığını söyledi.

Beşiktaş'ta yönetim Futbol A.Ş.'den neden ayrılıyor? Gerçek ortaya çıktı

Yönetim neden ayrılık kararı aldı? İşte cevap Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte ikinci başkan Adnan Dalgakıran ve genel sekreter Mesut Urgancılar da Beşiktaş Futbol A.Ş yönetiminden ayrılma kararı aldı. Bu kararın gerekçesi ne? İşte cevap...

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi Forvet hattına transfer yapmak isteyen Beşiktaş, Cenk Tosun için tüm imkanları seferber ediyor. Ancak yıldız oyuncu siyah beyazlı kulübüne olumsuz yanıt verdi. Bu gelişme sonrasında Ahmet Nur Çebi devreye girdi. Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun ile görüşüp, Beşiktaş'a getirmeye çalışacak.

Beşiktaş'ta yönetim krizi! Kulüpten ayrılmak istediler!

Beşiktaş'ta yönetim krizi! Kulüpten ayrılmak istediler! Beşiktaş'ta yarın yapılacak olan genel kurul öncesinde Futbol A.Ş.'de kriz çıktı. Yarın yapılacak toplantı sonrası belli olacak yeni yönetim kurulunun belirlenmesinin öncesinde Başkan Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkan Adnan Dalgakıran ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar kulüpten ayrılmak istediler.

Nihaz Özdemir Ahmet Nur Çebi’ye sert çıktı

Nihaz Özdemir Ahmet Nur Çebi’ye sert çıktı TFF Başkanı Nihat Özdemir imzasıyla, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye gönderilen cevap yazısına ortaya çıktı.