Ahmet Nur Çebi

TFF hakemler için gerekeni yapacak

TFF hakemler için gerekeni yapacak Beşiktaş’ta 20 Ekim’de yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi ile yönetim kurulu üyeleri, dün Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’i ziyaret etti.

Ahmet Nur Çebi'den 14 günde 5 büyük icraat

Ahmet Nur Çebi'den 14 günde 5 büyük icraat İlk etapta futbol takımının 105 milyon TL tutarındaki alacaklarını ödeyerek, gelecek yıllarda Avrupa kupalarına katılım için şart olan 'borçsuzluk' belgelerini UEFA'ya gönderen Çebi, aynı zamanda oyuncuların sadece maçlara odaklanmasını sağladı. Bu da G.Saray ve Antalya galibiyetlerini getirdi.

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi’nin kendisi için ‘Hakkımı helal etmiyorum’ açıklamasına, "Ben polemiklerin içine girmem" cevabını verdi.

Ahmet Nur Çebi'den Cenk Tosun bombası!

Ahmet Nur Çebi'den Cenk Tosun bombası! Beşiktaşlı eski yöneticinin başkan seçilmesi halinde yönetiminde yer alacak isimlerden Erdal Torunoğulları’nın Everton’da oynayan golcüyü Beşiktaş’a getireceği öğrenildi.

İşte Beşiktaş'ta adaylarda son durum!

İşte Beşiktaş'ta adaylarda son durum! Beşiktaş Kulübü'nün 13 Ekim'de, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 20 Ekim'de gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulunda 4 aday başkan olmak için yarışacak. İşte adaylarda son durum...

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'nın bileti kesildi

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'nın bileti kesildi Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman'ın ayrılmasının ardından teknik direktör Abdullah Avcı'nın da biletinin kesildiği öğrenildi. Başkanlık için aday olan Ahmet Nur Çebi ve Serdar Adalı, Abdullah Avcı'nın yerine geçecek isimleri şimdiden belirledi.

Ahmet Nur Çebi'den başkanlık açıklaması!

Ahmet Nur Çebi'den başkanlık açıklaması! Beşktaş'ta Mayıs ayının başında yapılacak başkanlık seçimi için Ahmet Nur Çebi'nin aday olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Çebi, bu konuyla ilgili açıklama yaptı.