DİĞER HABERLER

Dünya Fatih Terim'i konuşuyor!
Dünya Fatih Terim'i konuşuyor!
Spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları

Spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları geldi. İşte Fatih Terim için kulüplerin yayınladığı geçmiş olsun mesajları...

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den dua çağrısı

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den dua çağrısı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından kızı Merve Terim Çetin, babası için herkese bir çağrıda bulundu. Merve Terim Çetin 'dualarınızda babam da olsun' ifadelerini kullandı.

Ryan Babel karantina günlerini anlattı

Ryan Babel karantina günlerini anlattı Galatasaray'dan kiralık Ajax'ta olan Ryan Babel, Hollanda kulübünün podcast yayınına katıldı, Amsterdam'daki karantina günlerini anlattı.

Yılmaz Vural'dan virüs kararı! Tesise kapandı

Yılmaz Vural'dan virüs kararı! Tesise kapandı Dünyayı tehdit eden Corona virüsü salgını yüzünden sezona verilen arada 4 gün izin yapıp antrenmanlara salı günü yeniden başlayacak TFF 1. Lig ekibi Akhisarsporda İçişleri Bakanlığının yayınladığı 65 yaş genelgesine takılan teknik direktör Yılmaz Vural, tesislere karargah kurdu.

TREND HABERLER