DİĞER HABERLER

Millilerden 2 altın 5 bronz madalya
Millilerden 2 altın 5 bronz madalya
Ülke şokta! Ünlü koşucu aracında 50 kilo uyuşturucuyla yakalandı

Ülke şokta! Ünlü koşucu 50 kilo uyuşturucuyla yakalandı HOLLANDA'nın ünlü atleti Madiea Ghafoor, arabasında bulunan 50 kilo uyuşturucu hap (extacy) ve metamfetamin nedeniyle Almanya sınırında tutuklandı. 26 yaşındaki sporcunun aracındaki uyuşturucuların piyasa değerinin 1.8 milyon Pound (yaklaşık 12,5 milyon TL) olduğu öğrenildi.

Nilüfer Belediyespor’da Tore Aleksandersen dönemi

Nilüfer Belediyespor’da Tore Aleksandersen dönemi Nilüfer Belediyespor yeni sezon öncesi Kadın Voleybol Takımı antrenörlüğüne Norveçli Tore Aleksandersen’i getirdi. Nilüfer ekibi yardımcı antrenörlük için Faruk Feray Dzankovic ve istatistik alan antrenörü olarak da Emre Yanık ile anlaştı.

Victoria Zeynep Güneş olimpiyat barajını geçti

Victoria Zeynep Güneş olimpiyat barajını geçti Milli yüzücü Victoria Zeynep Güneş, 200 metre karışıkta Tokyo 2020 Olimpiyatları’na katılma hakkı elde etti. 

U20 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda Türkiye'den muhteşem kapanış

Atletizm Şampiyonası'nda Türkiye'den muhteşem kapanış U20 Avrupa Atletizm Şampiyonası, bugün yapılan yarışlarla sona erdi. Türkiye'ye bir günde 7 madalya getiren gençler, günün sonunda 4x400’de Türkiye rekoruyla gelen altın madalya ile tarih yazdı.