DİĞER HABERLER

Cristiano Ronaldo karantina altında görüntülendi
Cristiano Ronaldo karantina altında görüntülendi
İşte spor camiasında koronavirüse yakalanan isimler

İşte spor camiasında koronavirüse yakalanan isimler Avrupa'yı etkisi altına alan ve Türkiye'de de 2 vakanın resmen açıklandığı koronavirüs salgını futbol dünyasına da etki etti. Avrupa'da birçok ligde maçlar ertelenirken, Türkiye'de de nisan ayının sonuna kadar maçlara seyirci alınmaması kararlaştırıldı. Bu gelişmelerin yanında koronavirüs salgınına yakalanan futbolcu ve teknik adamlarla ilgili haberler de geliyor. İşte şu ana dek koronavirüs olduğu kesinleşen sporcu ve teknik adamlar...

Messi Ronaldinho için harekete geçti

Messi Ronaldinho için harekete geçti Lionel Messi 6 ay hapis cezasına çarptırılan Ronaldinho'yu hapishaneden çıkarmak için 4 milyon euro karşılığında avukat ordusu tuttu.

Ronaldo korona virüs sebebiyle karantinaya alındı

Ronaldo korona virüs sebebiyle karantinada! Juventus forması giyen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun koronavirüs şüphesiyle memleketi Madeira'da karantina altına alındığı açıklandı.

Korona virüsü futbolu da etkiledi! Lig ertelendi

Korona virüsü futbolu da etkiledi! Lig ertelendi Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs, spora büyük darbe vurdu. Yılda yaklaşık 1 milyar doların döndüğü spor ekonomisi, salgından olumsuz etkilendi.

TREND HABERLER