DİĞER HABERLER

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı
Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı
Aziz Yıldırım geri mi dönüyor? Canlı yayında açıkladı

Aziz Yıldırım geri mi dönüyor? Canlı yayında açıkladı Fenerbahçe'de alınan üst üste yenilgiler ve bir türlü istenilen düzeyde başarı sağlanamaması Ali Koç için ayrıllık tartışmalarına yol açtı. Eski başkan Aziz Yıldırım'ı tekrar sarı lacivertli kulübün başında görmek isteyenler var. Peki Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye geri dönecek mi? Ümit Özat her şeyi canlı yayında açıkladı.

Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı

Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bir süre önce koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi görüyordu. Tedaviyi başarıyla atlatan Fatih Terim tekrar test yaptırdı ve sonucu negatif çıktı. Böylece Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı.

Abdülkadir'den ders gibi paylaşım! 'Kuran'ın iki kapağı arasındakileri...'

Abdülkadir'den ders gibi paylaşım! 'Kuran'ın iki kapağı arasındakileri...' Dünyada pekçok kulüp tarafında ilgi odağında olan Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, sokağa çıkma yasağı sonrası sokağa marketlere akın eden insanlar ilgili sosyal medya hesabından resmen herkese ders verdi. Abdülkadir Ömür 'Kur’ân’ın iki kapağı arasındakileri defalarca okudum. 90 yerde Allah'ın rızka kefil olduğunu, tek bir yerde ise şeytanın insanı fakirlikle korkutacağını gördüm" şeklinde paylaşım yaptı.

Ronaldinho serbest kaldı! Barbekü partisi yapıldı

Ronaldinho serbest kaldı! Barbekü partisi yapıldı Brezilyalı efsane Ronaldinho sahte pasaport hazırladığı gerekçesiyle 6 ay hapis cezası almıştı. Yıldız oyuncuya ve hayranlarına 32 gün sonra sevindirici haber geldi. Ronaldinho hapishaneden çıktı. Ancak Paraguay'da bir otelde ev hapsine mahkum edildi.

TREND HABERLER