DİĞER HABERLER

Sosyal medya Fatih Terim'i konuşuyor! Pinokyo Terim herkesin dilinde!
Sosyal medya Fatih Terim'i konuşuyor! Pinokyo Terim herkesin dilinde!
Rüştü Reçber corona virüse yakalandı! Destek mesajı yağdı

Rüştü Reçber corona virüse yakalandı! Destek mesajı yağdı Bir zamanlar Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta kalecilik yapan ve önemli başarılara imza atan Rüştü Reçber corona virüse yakalandı. Tecrübeli file bekçisinin corona virüsüne yakalandığını eşi Işıl Reçber duyurdu. Rüştü Reçber'e sevenleri tarafından destek mesajı yağdı.

Fatih Terim’e corona virüs nereden bulaştı? Doktoru açıkladı

Fatih Terim’e corona virüs nereden bulaştı? Doktoru açıkladı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim yaptırdığı corona virüs testinin sonucunun pozitif çıkmasından sonra hastanede tedavi görmeye başladı. Peki Fatih Terim’e corona virüsü nereden bulaştı? Doktoru konuya dair önemli şeyler açıkladı.

Atalanta Valencia maçı İtalya için biyolojik bombaydı!

O maç biyolojik bir bombaydı! İtalya’da corona virüsün yayılma sebebi olarak Atalanta – Valencia maçı gösteriliyor. Yapılan bu maç sonrası corona virüsünün ülkede patlama yaparak hızla yayılması ortaya atılan iddiayı güçlendiriyor.

Ersun Yanal’dan ‘corona virüs’ mesajı!

Ersun Yanal’dan ‘corona virüs’ mesajı! Sarı lacivertlilerdeki görevinden ayrılan Ersun Yanal tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs ile ilgili hayranlarına önlem almaları konusunda uyarılarda bulundu.