DİĞER HABERLER

Mbaye Diagne'den skandal! Bağışladığı maskelerin üstüne fotoğrafını bastırdı

Bonservisi Galatasaray’da bulunan Mbaye Diagne ülkesi Senegal’e yaptığı yardımlar arasında fotoğrafının bulunduğu maskelerin olması dikkat çekti. Ülkesi Senegal’e yüzlerce koli yardım dağıtan Mbaye Diagne’nin corona virüs sebebiyle maske de bağışladığı ortaya çıktı.

Mbaye Diagne'den skandal! Bağışladığı maskelerin üstüne fotoğrafını bastırdı

Club Brugge'de kiralık olarak forma giyen Galatasaraylı Mbaye Diagne, ülkesine gönderdiği maskelerin üzerine fotoğraflarını koydurttu.

Instagram'da paylaştı

Instagram’da yer alan görsellerde   maskelerin üzerinde Diagne’nin   fotoğrafının olması ise dikkatlerden   kaçmadı. Digne’nin her fırsatta ülkesine   çeşitli yardımlar yaptığı biliniyordu.

Görgüsüzlük suçlaması

Digne’nin, bağışladığı maskelerin üstüne   fotoğrafını bastırması bazı taraftarların  hoşuna gitmedi. Özellikle Galatasaraylı   taraftarların bir kısmı golcü futbolcuyu  görgüsüzlük ve reklam yapmakla sıçladı.

Terim sıcak bakmıyor

Öte yandan Digne’nin sezon sonunda   Galatasaray'a geri dönmek istediği  biliniyor ancak teknik direktör Fatih Terim, golcü futbolcuya sıcak bakmıyor. Galatasaray yönetimi, Digne’yi elden çıkarmanın planlarını yapıyor.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER