Fatih Terim

Fatih Terim'den futbolculara ayar!

Fatih Terim'den futbolculara ayar! Gençlerbirliği maçı sonrası oyundan çok, mücadele etmeyen oyuncuları işaret eden sarı-kırmızılı takımın teknik patronu “Hak etmeyene forma yok” diyecek.

Fatih Terim'den önce onu istemişler!

Fatih Terim'den önce onu istemişler! Bir dönem Bursaspor'u da çalıştıran Paul Le Guen, Galatasaray'ın Fatih Terim'den önce Laurant Blanc'a teklif götürdüğünü ancak Fransız teknik adamın sarı kırmızılıları reddettiğini belirtti.

Fatih Terim'in Ali Koç sözlerine yalanlama!

Fatih Terim'in Ali Koç sözlerine yalanlama! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Ali Koç'un kendisi hakkındaki açıklamalarından sonra Türk Telekom Stadyumu'nda hala Divan Restoran'ın şubesinin bulunmasını içine sindiremediği ve bunu Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'a ilettiği iddia edildi.

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama! 'Fatih Terim ile...'

Mustafa Cengiz'den flaş açıklama! 'Fatih Terim ile...' Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, son dönemde ortaya atılan Fatih Terim ile ilgili iddialara yanıt verdi.

Galatasaray'da Fatih Terim ve yönetim arasında gerginlik

Mustafa Cengiz bu sözleriyle Terim'i hedef aldı Hakem yönetimi nedeniyle TFF'yi eleştiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'in "Biraz da ceza almayanlar konuşsun" sözleriyle ilgili de, "Herkesin kendi vazifesini yapmasını bekliyorum" dedi.

Galatasaray'da Fatih Terim depremi! İstifa an meselesi

Fatih Terim'in istifası an meselesi! Gençlerbirliği maçından sonra yönetimi hedef alan açıklamalarda bulunan Fatih Terim, istifa mektubunu cebine koydu.

Fatih Terim'den futbolcularına mesaj!

Fatih Terim'den futbolcularına mesaj! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim,“PSG önünde neler yapabileceğimizden kesitler sunduk. Bu mücadele ve enerji her maç sahada olmalı... Kaldığımız yerden devam edelim” dedi.