DİĞER HABERLER

Atatürk hangi takımı tutuyordu? İşte Atatürk'ün tuttuğu takım
Atatürk hangi takımı tutuyordu?
Abdülkadir'den ders gibi paylaşım! 'Kuran'ın iki kapağı arasındakileri...'

Abdülkadir'den ders gibi paylaşım! 'Kuran'ın iki kapağı arasındakileri...' Dünyada pekçok kulüp tarafında ilgi odağında olan Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, sokağa çıkma yasağı sonrası sokağa marketlere akın eden insanlar ilgili sosyal medya hesabından resmen herkese ders verdi. Abdülkadir Ömür 'Kur’ân’ın iki kapağı arasındakileri defalarca okudum. 90 yerde Allah'ın rızka kefil olduğunu, tek bir yerde ise şeytanın insanı fakirlikle korkutacağını gördüm" şeklinde paylaşım yaptı.

Ronaldinho serbest kaldı! Barbekü partisi yapıldı

Ronaldinho serbest kaldı! Barbekü partisi yapıldı Brezilyalı efsane Ronaldinho sahte pasaport hazırladığı gerekçesiyle 6 ay hapis cezası almıştı. Yıldız oyuncuya ve hayranlarına 32 gün sonra sevindirici haber geldi. Ronaldinho hapishaneden çıktı. Ancak Paraguay'da bir otelde ev hapsine mahkum edildi.

Serhat Akın itiraf etti 'Aziz Yıldırım gelince herkes dolaba saklanıyordu'

Serhat Akın itiraf etti 'Aziz Yıldırım gelince herkes dolaba saklanıyordu' Geçmişte Fenerbahçe forması giymiş ve sarı lacivertli camia için ayrı bir yeri olan Serhat Akın kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili bazı şeyleri itiraf etti. Serhat Akın 'Aziz Yıldırım gelince herkes dolaba saklanıyordu' sözleriyle gündeme bomba gibi düştü.

Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray'a gönderme yaptı

Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray'a gönderme yaptı Beşiktaş ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray'a gönderme yaptı. 3'te 3 Tarih programında çıkan bir soruyu twitter hesabından paylaşan siyah beyazlı kulbün sayfası dün geceden bu ana kadar oldukça fazla etkileşim aldı.