MUHAMMED IŞIK / TÜM YAZILARI
Muhammed Işık
Muhammed Işıkmuhmed42@gmail.com
TÜM YAZILARI
Takım Olabilmek Önemli Fenerbahçe transferde hızlı bir giriş yaptı. Sözleşmesi biten ve ligde kalitesi tartışılmayacak isimleri transfer etti. Caner, Gökhan, Novak, Sosa ve Mert Hakan gibi ligin kaliteli oyuncularını kadrosuna dahil etti.
Fenerbahçe doğru yolda Son iki sezondaki hayal kırıklıklarının ardından bu yıl farklı bir transfer stratejisi ile hareket ediliyor. Emre Belözoğlu transferde direksiyonun başına geçti. Erol Bulut’un istediği ve ülkemizi tanıyan oyuncuların alınmasının neticesi iyi olacaktır. Çünkü bu ligde futbol oynamış ve başarılı olmuş oyuncuları bonservis ödemeden transfer etmek kadar başarılı bir şey olabilir mi?
Korkarsan yenilirsin! Neresinden başlayayım bilemedim. Kaç haftadır sinyalleri geliyordu ama takımın başkanı, yönetimi ve teknik kadrosu bunu görmezden geldiler. Burada elinden bir şey gelmeyen sadece taraftardır. Tepki vermekte çok haklılar.
Umutlandık… Antalya deplasmanında alınan bir puan çok değerli bir puandır. Deplasmanda kaybetmemek çok önemli. Oynadığımız futbolun karşılığı bir puan mı, elbette değil. Kazanmak için oynayan bir Konyaspor vardı. Önümüzdeki haftalar adına bize umut verdi.
Konyaspor’a yakışmadı Galatasaray’a maçı hediye ettik. Üç gol yemiş olmak Galatasaray’ın harika futbol oynadığı anlamına gelmiyor. Galatasaray, oynamadan hatta zorlanmadan kazandı. Onlar için büyük bir moral oldu. Konyaspor açısından da tam tersini söyleyebiliriz.
Büyü Bozuldu Konyaspor’un maç sonu sosyal medya paylaşımından yola çıkarak böyle bir başlık kulandım.
Aykut Kocaman’a Güveniyorum Konyaspor’un ligde kaçıncı olduğuna, kaç gol atıp kaç gol yediğine değinmeyi hiç düşünmüyorum. Aykut Kocaman, Konyaspor için sadece ligdeki başarı ya da başarısızlığa göre değerlendirilecek birisi değildir.