MUHAMMED IŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Sen Bizim Kocaman Gururumuzsun Fenerbahçe taraftarı yıllardır bu sloganı attı. Şimdi renkler değişti ve aynı sloganı Konyaspor taraftarı atıyor.
Ne yaptın Alper hoca! Haftanın açılış maçında ne Kayserispor konuşulur ne Fenerbahçe! Her iki takımın da kazanmak zorunda olduğu maçta ilk yarıda Mehmet Ekici’nin şutu dışında tek bir pozisyon dahi yoktu.
Yükselme zamanı Fenerbahçe devre arası transferlerinde oldukça başarılı bir adım attı. Comolli’nin devrede olmadığı ve ligi bilen oyuncuların alındığı bir devre arası transfer dönemi geçti.
Sıkı tutunun Ersun hocanın gelişi ile heyecanlanan Fenerbahçe taraftarları yine büyük hüsran içerisindeler.
FFP’ye Dikkat! Mali yapıların bu denli kötü olduğu Finansal Fair Play’in (FFP) takipte olduğu bu dönemde riske girip hata yaparlarsa yazık ederler. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın çok dikkat etmesi gerekiyor
Tek çıkış yolu Ersun Yanal’dır Ersun hocanın saha kenarındaki hırsı sahadaki oyunculara ve tribünlere yansıyordu. Taraftarlar takımın futbolundan keyif alıyorlardı. Taraftarı en çok üzen konu, futbolcuların isteksiz olmalarıdır.
Kocaman etki Birçok kulübün borca battığı dönemde borcu olmayan ve iyi kadro kurabilen takımlardan birisi olan Konyaspor’un şampiyonluk hayali kurması asla yadırganmasın. Aykut Kocaman ile yarım kalan hayaller tamamına erecektir.