FATİH UCUZ / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Güneş sistemi Dünkü maçta 30 ila 45.dakikalar arasında yaşanılanların bir benzerine ben daha önce hiç şahitlik etmedim.
Vak'a Yönetimi Malum en iyi ihtimalle sezon sonu Şenol Güneş-Beşiktaş evliliği sona erecek. Belkide sezon sonunu görmeden bile ayrılabilir Şenol hoca.
Şampiyonluk küme düştü Türkiye'nin en büyük derbisi tartışmaları artık son bulmuştur sanıyorum. Tartışmasız en keyifli en büyük derbisi geçmişte de olduğu gibi Beşiktaş-Fenerbahçe maçlarıdır.
Mahşerin 3 atlısı Mahşerin 3 atlısı misali; Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve Fatih Terim. Türk futbolu bir kısır döngü içinde bu teknik direktörler arasında gidip geliyor.
Şampiyonluk kadar değerli Beşiktaş Antalya’dan şaşalı bir skor ile döndü. Kagawa’nin göz kamaştıran performansı, Dorukhan’nın emekleri, Ljahiç’in orkestra şefi misali organizasyonu, Q7’nin yokluğunda Lens’in hırsı, pas oyunu. Kısacası herşey harikaydı ama bunlardan daha önemlisi Beşiktaş’ın ligdeki konumu.
Şenol hocaya yazar... Son dönemlerde bu söz moda oldu. Herkes kötü gidişatı birilerine ihaleyi ediyor. Bu bağlamda Erzurumspor beraberliği Şenol hocaya yazar.
Beşiktaş ipin ucunu bırakmaz Yıl olmuş 2019 hala esame listesi yüzünden hükmen mağlubiyetten bahsediyoruz. Bence sorumlular görevden alınmalı. Kimse nasıl olsa Akhisar mağlup oldu dememeli.