FATİH UCUZ / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Şampiyon Galatasaray 26.04.2019 tarihli yazımda belirttiğim üzere; "Galatasaray sakatlık ve cezalı oyuncular sebebiyle  kadrosunda zafiyet yaşamaz ise şampiyonluğun en büyük adayıdır ama kendi maçlarını kazanamazsa zaten yapacak bişey kalmıyor.....
Ümit kalmayınca, telaşta biter Maçın son anlarında kornerden gelen topu Karius çelmese, belkide şu anda matematiksel olarak şampiyonluğa havlu atmış Beşiktaş’ı konuşuyorduk.
Terim-Güneş farkı TFF kural hatası sebebiyle maçı iptal etmeyecekse ki böyle bir gündem söz konusu değil, Galatasaray 31.hafta itibariyle liderliğe yükselmiş durumda.
Şampiyon kim olur? Süper ligde son 20 yılda ligin bitmesine 8 hafta varken 8 puan önde olan her takım sezonu şampiyon olarak bitirmiş. Başakşehir şampiyon olamaz ise bunu bir istisna olarak yazacağız
Dünkü derbiyse bu nedir? Sözüm ona dünya derbimiz Fenerbahçe-Galatasaray maç yazımın başlığı ne olsun diye çok düşündüm
Başakşehir'in oyun planı Katılırsınız katılmazsınız ben ülkemizde futbolun tamamen saha içine, teknik kısmına kafa yoran, kendini her sene sadece bu konuda geliştirmeyi hedef edinmiş teknik direktörlerin başında Abdullah Avcı’yı görüyorum.
Güneş sistemi Dünkü maçta 30 ila 45.dakikalar arasında yaşanılanların bir benzerine ben daha önce hiç şahitlik etmedim.