2014 DÜNYA KUPASI FOTO GALERİ

Efsane stadyum öyle bir hale geldi ki...

Efsane stadyum öyle bir hale geldi ki... Amerika'nın Detroit şehrinin hemen dışında bulunan Silverdome, Dünya Kupası mücadelelerine, Amerikan futbolu ve NBA maçlarına ev sahipliği yapmıştı.

Dünya Kupası'nın unutulmazları

Dünya Kupası'nın unutulmazları Yaratıcı grafik ajansı Fishfinger ise 2014 Dünya Kupası'nın unutulmaz anları için özel bir çalışmaya imza attı.

Berlin'de şampiyona görkemli karşılama

Berlin'de şampiyona görkemli karşılama Arjantin'i 1-0 mağlup ederek Dünya Kupası'nı kazanan Almanya Milli Takımı, ülkesine döndü.

Parti fotoğrafları tepki topladı!

Parti fotoğrafları tepki topladı! 2014 FIFA Dünya Kupası'na grup aşamasında veda eden İngiltere Milli Takımı'nda Jack Wilshere ve Joe Hart'ın tatil yaparken basına yansıyan fotoğrafları büyük tepki gördü.

Ünlülerin Dünya Kupası coşkusu

Ünlülerin Dünya Kupası coşkusu Brezilya'da düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası Şampiyonası ünlülerin yoğun ilgisini gördü..

Akıllara kazınan enfes goller!

Akıllara kazınan enfes goller! Dünya Kupası'nda son düdüğün ardından zafer Almanya’nın olurken Brezilya’daki unutulmaz organizasyon birbirinden güzel gollere sahne oldu. Şimdi her bir golün farklı hikayesi bulunan enfes golleri hep birlikte hatırlayalım.

En özel anlarında sevgilileri yalnız bırakmadı

En özel anlarında sevgilileri yalnız bırakmadı 2014 Dünya Kupası Şampiyonu Almanya'da futbolcuları; sevgilileri yalnız bırakmadı

Kupanın unutulmayacak 11 fotoğrafı

Kupanın unutulmayacak 11 fotoğrafı 2014 Dünya Kupası'nın arşivlerinde yer edinecek 11 fotoğrafı

Merkel'in Dünya Kupası heyecanı

Merkel'in Dünya Kupası heyecanı Almanya Başbakanı Merkel ve Cumhurbaşkanı Gauck, Dünya Kupası final maçını izlemek üzere Rio de Janeiro’ya gitti.

Larissa Riquelme'nin tahtına aday

Larissa Riquelme'nin tahtına aday Paraguaylı model Larissa Riquelme gibi telefonuyla aynı pozu veren Alman taraftar objektiflere böyle yansıdı.