BASKETBOL

Obradovic Fenerbahçe'de kalacak mı?
Obradovic Fenerbahçe'de kalacak mı?
Fenerbahçe Beko'da isyan! Yabancı oyuncular FIBA'ya şikayet etti

Fenerbahçe'de oyuncular isyan etti! Koronavirüsün spor dünyasına getireceği ekonomik zorluklar yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Türkiye liginin yanı sıra THY Avrupa Ligi'nin de ertelenmesiyle sezon kapandı.

Fenerbahçe Beko'da Obradovic ile yollar ayrılıyor mu?

Obradovic ile yollar ayrılıyor mu? Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini, Zeljko Obradovic'in sözleşmesi ile ilgili birkaç gün içerisinde her şeyin netleşeceğini dile getirdi.

Fenerbahçe Beko'da Obradovic tehlikesi

Fenerbahçe Beko'da Obradovic tehlikesi Bütün dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs sebebiyle spor dünyası ekonomik anlamda epey zorlanıyor. Fenerbahçe de bu sıkıntıyı çeken kulüpler arasında yer alıyor. Bu ekonomik sıkıntıyı çözmek için Fenerbahçe Beko antrenör Zeljko Obradovic ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe için bomba iddia! Obradovic'in yerine...

Fenerbahçe için bomba iddia! Obradovic'in yerine... Bu sezon kötü günler geçiren Fenerbahçe Beko'da başantrenör Zeljko Obradovic ile yolların ayrılacağı iddia edildi. Son dakika gelişmesini Sırp basını duyururken sarı lacivertli takımın başına geçecek yeni hocayı da açıkladılar.

TREND HABERLER