BASKETBOL

Fenerbahçe Beko'da Obradovic ile yollar ayrılıyor mu?
Obradovic ile yollar ayrılıyor mu?
Fenerbahçe Beko'da Obradovic tehlikesi

Fenerbahçe Beko'da Obradovic tehlikesi Bütün dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs sebebiyle spor dünyası ekonomik anlamda epey zorlanıyor. Fenerbahçe de bu sıkıntıyı çeken kulüpler arasında yer alıyor. Bu ekonomik sıkıntıyı çözmek için Fenerbahçe Beko antrenör Zeljko Obradovic ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe için bomba iddia! Obradovic'in yerine...

Fenerbahçe için bomba iddia! Obradovic'in yerine... Bu sezon kötü günler geçiren Fenerbahçe Beko'da başantrenör Zeljko Obradovic ile yolların ayrılacağı iddia edildi. Son dakika gelişmesini Sırp basını duyururken sarı lacivertli takımın başına geçecek yeni hocayı da açıkladılar.

Fenerbahçe'den Obradovic açıklaması

Fenerbahçe'den Obradovic açıklaması Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, son dönemde Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic ile ilgili çıkan haberlerle alakalı bir açıklama yaptı.

NBA'de koronavirüs vakası 14'e yükseldi

NBA'de koronavirüs vakası 14'e yükseldi Amerikan Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Los Angeles Lakers'ın iki oyuncusunda daha yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edildi. İsimleri saklı tutulan oyuncularla birlikte NBA'de toplam salgın vakası 14'e yükseldi.

TREND HABERLER