Türkiye

Türkiye - Ukrayna maçının geniş özeti ve sonucu

Türkiye - Ukrayna maçının geniş özeti ve sonucu A Milli Takımımız, Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. Mircea Lucescu döneminde 17. maçına çıkan milliler, bu sonuçla birlikte 4 galibiyet 7 mağlubiyet alırken 6 kez de eşitliği bozamadı.

Türkiye - Ukrayna maçının fotoğrafları

Türkiye - Ukrayna maçının fotoğrafları A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı.

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı Ukrayna ile oynayacağımız hazırlık maçı öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Lucescu'nun futbolu bırakan Hakan Balta için "kendi takımında oynamıyor" demesi futbolseverleri şaşırttı.

Irkçı Yunan taraftarlar Türk bayrağını yaktı

Irkçı Yunan taraftarlar Türk bayrağını yaktı Yunanistan ile Estonya arasında oynanan maçta, tatsız bir olay yaşandı. Irkçı Yunan taraftarlar, stada soktukları Türk bayrağını yaktı.

Uluslar Ligi'nde küme düştük yeni rakiplerimiz ise...

Uluslar Ligi'nde küme düştük yeni rakiplerimiz ise... İsveç'e yenilen A Milli Futbol Takımımız, Uluslar Ligi'nde küme düştü. Milliler bir sonraki turnuvada yeni rakiplerle karşılaşacak.

Türkiye-İsveç maçının fotoğrafları

Türkiye-İsveç maçının fotoğrafları A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta, İsveç A Milli Takımı ile Konya Büyükşehir Stadı’nda karşılaştı.

Serdar Aziz milli maç öncesi sakatlandı

Serdar Aziz milli maç öncesi sakatlandı Galatasaray'da sakatlar kervanına Serdar Aziz de katıldı. Serdar, A Milli Takım'ın İsveç ile oynayacağı mücadele öncesinde sakatlandı ve yerini Kaan Ayhan'a bıraktı.