Türkiye

12 Dev Adam İspanya'yı devirdi

12 Dev Adam İspanya'yı devirdi FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur 3. maçlar kapsamında I Grubu'nda yer alan Türkiye, evinde ağırladığı İspanya’yı 71-67 yenerek liderliğe yükseldi.

12 Dev Adam İspanya'yı devirdi

12 Dev Adam İspanya'yı devirdi 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu maçında Türkiye, Ankara'da İspanya'yı 71-67 yendi.

Lucescu'dan istifa iddialarına cevap geldi

Lucescu'dan istifa iddialarına cevap geldi A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu, Romanya basınına geleceğine hakkında konuştu.

Türkiye - Ukrayna maçının geniş özeti ve sonucu

Türkiye - Ukrayna maçının geniş özeti ve sonucu A Milli Takımımız, Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. Mircea Lucescu döneminde 17. maçına çıkan milliler, bu sonuçla birlikte 4 galibiyet 7 mağlubiyet alırken 6 kez de eşitliği bozamadı.

Türkiye - Ukrayna maçının fotoğrafları

Türkiye - Ukrayna maçının fotoğrafları A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Antalya Stadı'nda Ukrayna ile karşılaştı.

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı Ukrayna ile oynayacağımız hazırlık maçı öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Lucescu'nun futbolu bırakan Hakan Balta için "kendi takımında oynamıyor" demesi futbolseverleri şaşırttı.

Irkçı Yunan taraftarlar Türk bayrağını yaktı

Irkçı Yunan taraftarlar Türk bayrağını yaktı Yunanistan ile Estonya arasında oynanan maçta, tatsız bir olay yaşandı. Irkçı Yunan taraftarlar, stada soktukları Türk bayrağını yaktı.