Türkiye

Soçi'de tribünlerden renkli görüntüler!

Soçi'de tribünlerden renkli görüntüler! UEFA Uluslar Ligi'nde A Milli Takım, Soçi'de Rusya'ya konuk oldu.

Rusya- Türkiye maçını Raczkowsk yönetecek

Rusya- Türkiye maçını Raczkowsk yönetecek A Milli Futbol Takımı'nın, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta 14 Ekim Pazar günü deplasmanda Rusya ile yapacağı maçı Polonyalı hakem Pawe Raczkowsk yönetecek.

Milli takımımız Rusya'ya gitti

Milli takımımız Rusya'ya gitti A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta Rusya ile 14 Ekim Pazar günü deplasmanda oynayacağı maç için Soçi'ye gitti.

EURO 2024'ü neden kaybettik? İşte sebebi!

EURO 2024'ü neden kaybettik? İşte sebebi! Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı bugün yazdığı köşe yazısında Almanya ve Türkiye arasında gerçekleşen EURO 2024 oylaması sonucunda Türkiye'nin EURO 2024'e ev sahipliği yapma fırsatını neden kaçırdığını yazdı.

İşte Euro 2024 Türkiye klibimiz!

İşte Euro 2024 Türkiye klibimiz! Türkiye ve Almanya'nın aday olduğu EURO 2024'ü düzenleyecek ülke yarın belli olacak. Türkiye'nin EURO 2024 tanıtım videosu yayınlandı

Almanların EURO 2024 protestosu sürüyor

Almanların EURO 2024 protestosu sürüyor Almanya'da EURO 2024'ü istemeyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Stuttgart'tan sonra Hamburg taraftarları da federasyonun adaylığını protesto etti.

FIFA Eylül ayı dünya sıralamasını açıklandı

FIFA Eylül ayı dünya sıralamasını açıklandı FIFA, UEFA Uluslar Ligi ve hazırlık maçları sonrası Eylül ayı dünya sıralamasını açıkladı. Belçika, zirvedeki Fransa'yı yakalayarak 25 yıllık sıralama tarihinde ilki gerçekleştirdi. Türkiye'nin sıralamadaki yeri ise değişmedi

TREND HABERLER
TREND HABERLER