Türkiye

Tunuslu futbolcuların maçta oruç açma yöntemi

Tunuslu futbolcuların maçta oruç açma yöntemi Tunuslu futbolcular, Portekiz ve Türkiye ile oynadıkları hazırlık maçlarında oruçlarını açmak için ilginç bir yönteme başvurdular.

Tunus-Türkiye maçının hakemi değiştirildi

Tunus-Türkiye maçının hakemi değiştirildi A Milli Futbol Takımı'nın bu akşam Tunus ile oynayacağı hazırlık maçının hakemi değiştirildi.

Milli Takım Belçika'ya set vermedi

Milli Takım Belçika'ya set vermedi A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Uluslar Ligi üçüncü hafta ilk maçında Belçika'yı 3-0 yendi.

Türkiye'nin FIFA dünya sıralamasındaki yeri belli oldu

Türkiye'nin FIFA dünya sıralamasındaki yeri belli oldu FIFA’nın internet sitesinden açıklanan mayıs ayı dünya sıralamasına göre, 714 puana sahip ay-yıldızlılar, 37. sırada yer aldı.

Gözyaşlarıyla bırakmıştı Süper Lig'e geri dönüyor

Gözyaşlarıyla bırakmıştı Süper Lig'e geri dönüyor Rubin Kazan'da uzun yıllar forma giyen ve takımdan ayrılma kararı alan Gökdeniz Karadeniz rotayı Türkiye'ye çevirdi.

Fatih Terim TFF'den 13 milyon TL istiyor

Fatih Terim TFF'den 13 milyon TL istiyor TFF'den tazminat olarak 13 milyon TL isteyen Fatih Terim, mahkemeye verdiği dilekçede bu miktarın adil ve ölçülü olduğunu belirtti.

Milli Takım’da üç yıldızdan iyi haber

Milli Takım’da üç yıldızdan iyi haber Türkiye A Milli Futbol Takımı, İrlanda Cumhuriyeti maçının hazırlıklarını sürdürdü. Dün düz koşu yapan Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun ve Selçuk İnan takımla birlikte çalıştı.