Türkiye

FIFA Eylül ayı dünya sıralamasını açıklandı

FIFA Eylül ayı dünya sıralamasını açıklandı FIFA, UEFA Uluslar Ligi ve hazırlık maçları sonrası Eylül ayı dünya sıralamasını açıkladı. Belçika, zirvedeki Fransa'yı yakalayarak 25 yıllık sıralama tarihinde ilki gerçekleştirdi. Türkiye'nin sıralamadaki yeri ise değişmedi

Ahmet Şık Euro 2024'ün Türkiye'ye verilmemesine çalışıyor

Ahmet Şık Euro 2024'ün Türkiye'ye verilmemesine çalışıyor HDP'nin Milletvekili Ahmet Şık, Türkiye'nin uluslararası organizasyonu olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na ev sahipliği yapmaması için kara propaganda çalışmaları yürütüyor.

Trabzonlu taraftarlardan milli maçta şike göndermesi

Trabzonlu taraftarlardan milli maçta şike göndermesi Trabzonsporlu taraftarlar, Türkiye ile Rusya arasında oynanan Uluslar Ligi maçında, üzerinde İngilizce olarak "Türkiye Futbol Federasyonu şikeyi desteklemektedir" yazan bir pankart açtı.

İsveç-Türkiye milli maçının bilet satışları sürüyor

İsveç-Türkiye milli maçının bilet satışları sürüyor A Milli Futbol Takımı'nın UEFA'nın yeni organizasyonu Uluslar Ligi'nde 10 Eylül'de deplasmanda İsveç ile saat 20.45'te oynayacağı maçın bilet satışı tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye'nin halterdeki cezası kaldırıldı

Türkiye'nin halterdeki cezası kaldırıldı Türkiye Halter Federasyonu'na Uluslararası Halter Federasyonu tarafından verilen men cezalarında indirime gidildi.

Tunuslu futbolcuların maçta oruç açma yöntemi

Tunuslu futbolcuların maçta oruç açma yöntemi Tunuslu futbolcular, Portekiz ve Türkiye ile oynadıkları hazırlık maçlarında oruçlarını açmak için ilginç bir yönteme başvurdular.

Tunus-Türkiye maçının hakemi değiştirildi

Tunus-Türkiye maçının hakemi değiştirildi A Milli Futbol Takımı'nın bu akşam Tunus ile oynayacağı hazırlık maçının hakemi değiştirildi.