Türkiye

Eskrimde bir tarihi başarı daha

Eskrimde bir tarihi başarı daha Sporcumuz Martino Minuto, 164 sporcu arasında 14. sırada yer aldı ve ülkemiz adına bu organizasyonda bugüne kadar elde edilen en iyi dereceye ulaştı.

Potanın Perileri'nin rakipleri belli oldu

Potanın Perileri'nin rakipleri belli oldu Türkiye A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Dünya Kupası'ndaki rakipleri belli oldu. Potanın Perileri, B Grubu'nda Avustralya, Arjantin ve Nijerya ile eşleşti.

Milli Takım İran'la maç yapacak

Milli Takım İran'la maç yapacak A Milli Futbol Takımı en geç mayıs ayının son haftasında İran'la hazırlık maçı yapılması için prensip anlaşmasına vardı.

Mircea Lucescu'nun hayatını değiştiren felaket

Mircea Lucescu'nun hayatını değiştiren felaket Türkiye A Milli Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu, geçmişine ve yaşadığı zor günlere dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Futbolculara vergi indirimi uzatılıyor

Futbolculara vergi indirimi uzatılıyor Futbolculara en düşük vergiyi uygulayan Türkiye, bu uygulamaların 2 yıl daha uzatılması için ilk adımı attı.

FIFA sıralaması açıklandı Türkiye Kongo’nun da gerisinde…

FIFA sıralaması açıklandı Türkiye Kongo’nun da gerisinde… FIFA, Kasım ayının ülkeler sıralamasını açıkladı. Türkiye, 9 basamak birden düştü. Kongo, İran, Mısır, Kosta Rika, Kuzey İrlanda gibi ülkelerin gerisinde kalan Türkiye, 42. sırada yer aldı.

Giray Bulak’tan Mircea Lucescu’ya skandal sözler

Giray Bulak’tan Mircea Lucescu’ya skandal sözler Teknik direktör Giray Bulak, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen bir sempozyumda A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu için şok ifadeler kullandı.