Türkiye

Türkiye'nin FIFA dünya sıralamasındaki yeri belli oldu

Türkiye'nin FIFA dünya sıralamasındaki yeri belli oldu FIFA’nın internet sitesinden açıklanan mayıs ayı dünya sıralamasına göre, 714 puana sahip ay-yıldızlılar, 37. sırada yer aldı.

Gözyaşlarıyla bırakmıştı Süper Lig'e geri dönüyor

Gözyaşlarıyla bırakmıştı Süper Lig'e geri dönüyor Rubin Kazan'da uzun yıllar forma giyen ve takımdan ayrılma kararı alan Gökdeniz Karadeniz rotayı Türkiye'ye çevirdi.

Fatih Terim TFF'den 13 milyon TL istiyor

Fatih Terim TFF'den 13 milyon TL istiyor TFF'den tazminat olarak 13 milyon TL isteyen Fatih Terim, mahkemeye verdiği dilekçede bu miktarın adil ve ölçülü olduğunu belirtti.

Milli Takım’da üç yıldızdan iyi haber

Milli Takım’da üç yıldızdan iyi haber Türkiye A Milli Futbol Takımı, İrlanda Cumhuriyeti maçının hazırlıklarını sürdürdü. Dün düz koşu yapan Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun ve Selçuk İnan takımla birlikte çalıştı.

Eskrimde bir tarihi başarı daha

Eskrimde bir tarihi başarı daha Sporcumuz Martino Minuto, 164 sporcu arasında 14. sırada yer aldı ve ülkemiz adına bu organizasyonda bugüne kadar elde edilen en iyi dereceye ulaştı.

Potanın Perileri'nin rakipleri belli oldu

Potanın Perileri'nin rakipleri belli oldu Türkiye A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Dünya Kupası'ndaki rakipleri belli oldu. Potanın Perileri, B Grubu'nda Avustralya, Arjantin ve Nijerya ile eşleşti.

Milli Takım İran'la maç yapacak

Milli Takım İran'la maç yapacak A Milli Futbol Takımı en geç mayıs ayının son haftasında İran'la hazırlık maçı yapılması için prensip anlaşmasına vardı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER