Türkiye

Mircea Lucescu'nun hayatını değiştiren felaket

Mircea Lucescu'nun hayatını değiştiren felaket Türkiye A Milli Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu, geçmişine ve yaşadığı zor günlere dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Futbolculara vergi indirimi uzatılıyor

Futbolculara vergi indirimi uzatılıyor Futbolculara en düşük vergiyi uygulayan Türkiye, bu uygulamaların 2 yıl daha uzatılması için ilk adımı attı.

FIFA sıralaması açıklandı Türkiye Kongo’nun da gerisinde…

FIFA sıralaması açıklandı Türkiye Kongo’nun da gerisinde… FIFA, Kasım ayının ülkeler sıralamasını açıkladı. Türkiye, 9 basamak birden düştü. Kongo, İran, Mısır, Kosta Rika, Kuzey İrlanda gibi ülkelerin gerisinde kalan Türkiye, 42. sırada yer aldı.

Giray Bulak’tan Mircea Lucescu’ya skandal sözler

Giray Bulak’tan Mircea Lucescu’ya skandal sözler Teknik direktör Giray Bulak, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen bir sempozyumda A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu için şok ifadeler kullandı.

Şok iddia! Milli Takım'da rüşvet mi dönüyor?

Şok iddia! Milli Takım'da rüşvet mi dönüyor? Lucescu'nun Hollanda 2. Ligi'nde oynayan Erol Erdal Alkan'ı kadroya çağırması, tartışmalara neden oldu.

Romanya-Türkiye maçı golleri ve geniş özeti

Romanya-Türkiye maçı golleri ve geniş özeti 2020 Avrupa Şampiyonası’nı hedefleyen A Milli Takım, Romanya ile yaptığı hazırlık maçında sahadan 2-0 mağlup ayrıldı. Romanya'nın 2 golü, Süper Lig'de Karabükspor forması giyen Gheorge Grozav'ın ayağından geldi.

Milli futbolcu aday kadrodan çıkarıldı

Milli futbolcu aday kadrodan çıkarıldı Bu akşam Romanya ile özel maçta karşılaşacak A Milli Takım'da Kaan Ayhan, sağ ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER