Türkiye

Uluslar Ligi'nde küme düştük yeni rakiplerimiz ise...

Uluslar Ligi'nde küme düştük yeni rakiplerimiz ise... İsveç'e yenilen A Milli Futbol Takımımız, Uluslar Ligi'nde küme düştü. Milliler bir sonraki turnuvada yeni rakiplerle karşılaşacak.

Türkiye-İsveç maçının fotoğrafları

Türkiye-İsveç maçının fotoğrafları A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta, İsveç A Milli Takımı ile Konya Büyükşehir Stadı’nda karşılaştı.

Serdar Aziz milli maç öncesi sakatlandı

Serdar Aziz milli maç öncesi sakatlandı Galatasaray'da sakatlar kervanına Serdar Aziz de katıldı. Serdar, A Milli Takım'ın İsveç ile oynayacağı mücadele öncesinde sakatlandı ve yerini Kaan Ayhan'a bıraktı.

Uluslar Ligi'nde Almanya küme düştü

Uluslar Ligi'nde Almanya küme düştü Uluslar Ligi'nde Hollanda'nın Fransa'yı 2-0 yenmesinin ardından A Ligi'nden B Ligi'ne düşen takım Almanya oldu.

Türkiye-Ukrayna maçının biletleri satışa çıktı

Türkiye-Ukrayna maçının biletleri satışa çıktı A Milli Futbol Takımı'nın, Ukrayna ile 20 Kasım Salı günü Antalya'da oynayacağı hazırlık maçının biletleri satışa sunuldu.

Türkiye-Angora maç açıklamaları

Türkiye-Angora maç açıklamaları Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, dünya ikincisi oldu. 2007, 2010, 2012 ve 2014'teki dünya kupalarında üçüncülük elde eden milli takım, finalde Angola'ya yenilerek bu sefer ikincilik yaşadı.

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı dünya ikincisi oldu

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı dünya ikincisi oldu Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde ve Turkcell sponsorluğundaki Ampute Milli Takımı, Dünya Kupası finalinde Angola ile karşılaştı.