Türkiye

Türkiye-Fransa maçının hakemi belli oldu

Türkiye-Fransa maçının hakemi belli oldu A Milli Futbol Takımı'nın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda 8 Haziran Cumartesi günü Konya'da Fransa ile oynayacağı maçı Sloven hakem Damir Skomina yönetecek.

Türkiye Yunanistan maçının golleri ve geniş özeti

Milli takımımız Yunanistan'ı rahat yendi EURO 2020 elemelerindeki Fransa ve İzlanda sınavlarına hazırlanan Milli Takımımız özel maçta Yunanistan'ı 2-1 mağlup etti. Ay-yıldızlıların gollerini Cengiz Ünder ve Kenan Karaman kaydetti

Türkiye Yunanistan maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Türkiye Yunanistan maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Türkiye A Milli Futbol Takımı Yunanistan ve Özbekistan ile hazırlık maçları yapacak. Bilet satışları başlayan maçlardan Türkiye Yunanistan maçı Antalya Stadyumu'nda, Türkiye Özbekistan maçı ise Alanya Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nda yapılacak. Peki Türkiye Yunanistan maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

EURO 2020 vizesi alacak 20 ülke! Türkiye kaçıncı sırada?

EURO 2020 vizesi alacak 20 ülke! Türkiye kaçıncı sırada? BBC, EURO 2020 elemelerinde gruplarda oynanan ilk iki maçın ardından finallere kalma ihtimali en yüksek 20 ülkeyi açıkladı. Türkiye'de listede yer aldı.

Türkiye FIFA dünya sıralamasında yükseldi

Türkiye FIFA dünya sıralamasında yükseldi FIFA dünya klasmanında Türkiye, iki basamak yükselerek 39. sıraya çıktı. Belçika zirvedeki yerini korudu.

Herkes merak ediyor! Seçim bitti belediye takımlarına ne olacak?

Seçim bitti! Peki belediye takımlarına ne olacak? Futbolda profesyonel liglerde 21 belediye takımı var. Bu sayı, erkek ve kadın en üst iki basketbol liginde 26, voleybolda ise 36. Merkezi ve yerel yönetimlerin yaklaşımı, takımların ve sporcuların kaderini belirleyecek.

Fransa Milli Takım teknik direktöründen Türkiye açıklaması

Fransa Milli Takım teknik direktöründen Türkiye açıklaması Fransa Milli Takımı Teknik Direktörü Didier Deschamps, A Milli Takımımızla Haziran ayında oynayacakları maçla ilgili uyarıda bulunarak, "Türkiye'de sıcak atmosfer olacak" dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER