Türkiye

Türkiye Yunanistan maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Türkiye Yunanistan maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Türkiye A Milli Futbol Takımı Yunanistan ve Özbekistan ile hazırlık maçları yapacak. Bilet satışları başlayan maçlardan Türkiye Yunanistan maçı Antalya Stadyumu'nda, Türkiye Özbekistan maçı ise Alanya Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nda yapılacak. Peki Türkiye Yunanistan maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

EURO 2020 vizesi alacak 20 ülke! Türkiye kaçıncı sırada?

EURO 2020 vizesi alacak 20 ülke! Türkiye kaçıncı sırada? BBC, EURO 2020 elemelerinde gruplarda oynanan ilk iki maçın ardından finallere kalma ihtimali en yüksek 20 ülkeyi açıkladı. Türkiye'de listede yer aldı.

Türkiye FIFA dünya sıralamasında yükseldi

Türkiye FIFA dünya sıralamasında yükseldi FIFA dünya klasmanında Türkiye, iki basamak yükselerek 39. sıraya çıktı. Belçika zirvedeki yerini korudu.

Herkes merak ediyor! Seçim bitti belediye takımlarına ne olacak?

Seçim bitti! Peki belediye takımlarına ne olacak? Futbolda profesyonel liglerde 21 belediye takımı var. Bu sayı, erkek ve kadın en üst iki basketbol liginde 26, voleybolda ise 36. Merkezi ve yerel yönetimlerin yaklaşımı, takımların ve sporcuların kaderini belirleyecek.

Fransa Milli Takım teknik direktöründen Türkiye açıklaması

Fransa Milli Takım teknik direktöründen Türkiye açıklaması Fransa Milli Takımı Teknik Direktörü Didier Deschamps, A Milli Takımımızla Haziran ayında oynayacakları maçla ilgili uyarıda bulunarak, "Türkiye'de sıcak atmosfer olacak" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milli Takım'a destek verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Milli Takım'a destek verdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Takım ile Moldova arasında Eskişehir’de oynanan 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu ikinci maçını izledi.

Türkiye mağlubiyeti sonrası Arnavutluk teknik direktörü kovuldu

Türkiye mağlubiyeti sonrası Arnavutluk teknik direktörü kovuldu EURO 2020 grup elemelerinin ilk maçında Türkiye'ye 2-0 yenilen Arnavutluk'ta kriz yaşandı. Maçın ardından istifa etmeyeceğini söyleyen teknik direktör Christian Panucci yönetim tarafından kovuldu.