DİĞER HABERLER

Animasyon yapmak Radical Live ile artık çok daha kolay
Animasyon yapmak Radical Live ile artık çok daha kolay
Paribu Beşiktaş Token lansmanı ve ön satış tarihini duyurdu

Paribu Beşiktaş Token lansmanı ve ön satış tarihini duyurdu Türkiye'nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, spor ve finansın kesişiminde önemli bir adım atarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün kripto parasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Paribu, bu heyecan verici gelişmeyi duyururken Beşiktaş Token'in, kripto para dünyasında büyük yankı uyandırması bekleniyor.

Dwayne Johnson dört yıl aradan sonra yeniden ringlerde

Dwayne Johnson dört yıl aradan sonra yeniden ringlerde Dwayne Johnson, Hollywood'un sevilen oyuncularından biridir ve "The Rock" lakabıyla da tanınır. Yıllar sonra ilk kez ringe geri dönerek , yeniden güreşçilik kariyerine adım attı.

Acun Ilıcalı'dan dikkat çeken açıklama! 'Hem zenginsiniz hem hırsız!'

Acun Ilıcalı'dan dikkat çeken açıklama! 'Hem zenginsiniz hem hırsız!' Acun Ilıcalı, Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programında futbol camiasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı, Fatih Terim ile ilgili yaşadığı anıları paylaştı.

Mesut Özil Fenerbahçe'den ayrılıp Katar'a mı gidiyor?

Mesut Özil Fenerbahçe'den ayrılıp Katar'a mı gidiyor? Mesut Özil geçtiğimiz günlerde Katar'a gitti. Bu gidiş sonrası ortaya çıkan fotoğrafın da etkisiyle 'Mesut Özil Katar'a mı transfer oluyor?' sorusu sorulmaya başladı. Mesut Özil'in menajeri konuyla ilgili açıklama yaptı.