Beşiktaş

Beşiktaş'ta şok gelişme! Loris Karius Liverpool yolcusu

Beşiktaş'ta şok gelişme! Loris Karius Liverpool yolcusu İngiliz basını Beşiktaş'ın file bekçisi Loris Karius ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı. İddiaya göre Beşiktaş'ta Loris Karius yeniden Liverpool yolcusu.

Beşiktaş ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdü

Beşiktaş ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdü Beşiktaş, devre arası çalışmalarını, bu akşam Gloria Sports Arena'da yaptığı idmanla sürdürdü.

Beşiktaş'a bedava golcü

Beşiktaş'a bedava golcü Al-Ittihad ile sözleşmesini fesheden Aleksandar Prijovic, dün ülkeden ayrıldı. Arap basını, oyuncunun havalimanındaki fotoğraflarını paylaştı ve “Prijovic’in bir sonraki durağı Türk ekibi Beşiktaş” diye yazdı.

İşte Cenk Tosun'un Beşiktaş'ı reddetme sebebi

İşte Cenk Tosun'un Beşiktaş'ı reddetme sebebi Everton’dan ayrılması beklenen Cenk Tosun'un Beşiktaş’a dönüşü aile engeline takıldı. 28 yaşındaki forvet, eski kulübünün ilgisinden memnun olsa da eşi ve menajerliğini yapan babasının ısrarları sonucu Avrupa'da devam etme kararı aldı. Yıldız oyuncu, İngiltere'de kalamazsa İspanya ya da Almanya'yı tercih edecek.

Beşiktaş'ın Cenk Tosun transferinde dişli rakip

Beşiktaş'ın Cenk Tosun transferinde dişli rakip Haziran ayındaki EURO 2020’ye hazır olarak katılmak isteyen Cenk Tosun, yeni menajer Carlo Ancelotti’nin kendisine 3 maçta da süre vermemesi sonrasında ipleri kopardı. Teklifleri değerlendirmeye alan Milli yıldız, Beşiktaş ve Crystal Palace arasında bir tercih yapacak.

Beşiktaş Yönetimi'nden Abdullah Avcı'ya transfer cevabı

Beşiktaş Yönetimi'nden Abdullah Avcı'ya transfer cevabı Türkiye Futbol Federasyonu’ndan açıklanan harcama limitinin ardından, devre arası transfer dönemi için yeni bir yol haritası çizmeye karar veren Beşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya transfer yapılmayacak gibi hareket etmesini söyleyecek.

Burak Yılmaz'a sürpriz transfer teklifi

Burak Yılmaz'a sürpriz transfer teklifi Sezon başında Lecce'ye transferi gerçekleşmeyen Beşiktaş'ın deneyimli golcüsü için Lazio ve Fiorentina'nın devrede olduğu iddia edildi.

Beşiktaş Volkan Babacan’ı istiyor

Beşiktaş Volkan Babacan’ı istiyor Son dakika transfer haberi: Loris Karius’a alternatif arayan Beşiktaş, bir dönem Milli Takım kalesini de koruyan Başakşehir’in tecrübeli file bekçisi Volkan Babacan’ı listeye aldı.

Beşiktaş Volkan Babacan için düğmeye bastı

Beşiktaş Volkan Babacan için düğmeye bastı Loris Karius’a alternatif arayan Beşiktaş, bir dönem Milli Takım kalesini de koruyan Başakşehir’in tecrübeli file bekçisi Volkan Babacan’ı listeye aldı.

Beşiktaş’ta Cenk Tosun için geri sayım

Beşiktaş’ta Cenk Tosun için geri sayım Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi istedi, kurmayları harekete geçti... Cenk Tosun için ilk temasta bulunan Beşiktaş’a Milli golcüden cevap geldi. Geleceğiyle ilgili olarak kararını bu hafta sonuna kadar verecek olan Cenk Tosun’un, teklifi değerlendirmek için süre istediği bildirildi.