Beşiktaş

Gökhan Töre resmen Beşiktaş'ta!

Gökhan Töre resmen Beşiktaş'ta! Gökhan Töre Beşiktaş ile resmen anlaştı. Siyah beyazlı kulüp eski futbolcusu ile ilgili "Yuvana Hoşgeldin Gökhan Töre" şeklinde paylaşım yaptı.

Balotelli Beşiktaş için büyük fedakarlık yaptı

Balotelli Beşiktaş için büyük fedakarlık yaptı Süper Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş güçlü transferler için düğmeye bastı. Nikola Kalinic ile ilgilenen siyah beyazlılar Mario Balotelli ile de ilgilenmeye devam ediyor. Balotelli'nin Beşiktaş sunduğu şartları kabul ettiği öğrenildi.

Sergen Yalçın sahalara ne zaman dönecek? TFF açıkladı

Sergen Yalçın sahalara ne zaman dönecek? TFF açıkladı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs süreci, burada yaşanacak sorunlar ve Sergen Yalçın'ın durumu hakkında konuştu.

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup açıklaması

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup açıklaması Beşiktaş Kulübü, Süper Lig'in ilk haftasında dün oynadıkları Trabzonspor karşılaşmasında sakatlık geçiren ve oyuna devam edemeyen Oğuzhan Özyakup'un sol adduktor longus adalesinde birinci derece zorlanma tespit edildiğini açıkladı.

Beşiktaş Josef de Souza'yı açıkladı

Beşiktaş Josef de Souza'yı açıkladı Beşiktaş’ın yeni transferi Josef de Souza, sağlık kontrolünden geçti. Detaylı kan tetkikleri yapılan Souza, ortopedi, iç hastalıkları, göz kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi.

Ahmet Nur Çebi'den Trabzonspor derbisi ile ilgili flaş sözler!

Ahmet Nur Çebi'den Trabzonspor derbisi ile ilgili flaş sözler! Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Trabzonspor'u 3-1 mağlup ettikleri derbinin ardından açıklamalar yaptı. Ahmet Nur Çebi, "Haftanın hakem mağduru olarak Beşiktaş'ı ilan edebilirsiniz" dedi.

Ahmet Nur Çebi'den Fenerbahçe için limit mesajı!

Ahmet Nur Çebi'den Fenerbahçe için limit mesajı! Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi harcama limitleri ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ahmet Nur Çebi Fenerbahçe'yi örnek gösterdi.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı takımın Trabzonspor ile Süper Lig'de oynayacağı maç öncesi yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gökhan Töre'nin Beşiktaş'tan istediği ücret dudak uçuklattı

Gökhan Töre'nin Beşiktaş'tan istediği ücret dudak uçuklattı Beşiktaş ile kulübün eski oyuncusu Gökhan Töre arasında gerçekleşen ilk transfer pazarlığından sonuç çıkmadı. Deneyimli oyuncunun istediği ücretin yüksek bulunduğu belirlendi.

Beşiktaş o isimle yollarını ayırdı

Beşiktaş o isimle yollarını ayırdı Beşiktaş'ta Şilili futbolcu Enzo Roco'nun sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi.