Beşiktaş

Beşiktaş'a transferde Lens müjdesi!

Beşiktaş'a transferde Lens müjdesi! Beşiktaş'ta gönderilecekler listesinde yer alan Lens'e Rusya Ligi'den teklif geldi.

Olcay Şahan'dan çarpıcı Ahmet Nur Çebi sözleri!

Olcay Şahan'dan çarpıcı Ahmet Nur Çebi sözleri! Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor'un deneyimli oyuncusu Olcay Şahan, eski takımı Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi'nin siyah-beyazlı ekibi eski günlerine döndüreceğine inandığını söyledi.

Beşiktaş'ta Fikret Orman ve yönetimi ibra edilmedi

Beşiktaş'ta Fikret Orman ve yönetimi ibra edilmedi Fikret Orman ile ilgili son dakika gelişmesi! Bugün yapılan Beşiktaş Genel Kurul toplantısında Fikret Orman ve yönetimi oy çokluğuyla ibra edilmedi.

Beşiktaş'ta yönetim Futbol A.Ş.'den neden ayrılıyor? Gerçek ortaya çıktı

Beşiktaş'ta yönetim Futbol A.Ş.'den neden ayrılıyor? Gerçek ortaya çıktı Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte ikinci başkan Adnan Dalgakıran ve genel sekreter Mesut Urgancılar da Beşiktaş Futbol A.Ş yönetiminden ayrılma kararı aldı. Bu kararın gerekçesi ne? İşte cevap...

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi Forvet hattına transfer yapmak isteyen Beşiktaş, Cenk Tosun için tüm imkanları seferber ediyor. Ancak yıldız oyuncu siyah beyazlı kulübüne olumsuz yanıt verdi. Bu gelişme sonrasında Ahmet Nur Çebi devreye girdi. Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun ile görüşüp, Beşiktaş'a getirmeye çalışacak.

Beşiktaş'ta yönetim krizi! Kulüpten ayrılmak istediler!

Beşiktaş'ta yönetim krizi! Kulüpten ayrılmak istediler! Beşiktaş'ta yarın yapılacak olan genel kurul öncesinde Futbol A.Ş.'de kriz çıktı. Yarın yapılacak toplantı sonrası belli olacak yeni yönetim kurulunun belirlenmesinin öncesinde Başkan Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkan Adnan Dalgakıran ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar kulüpten ayrılmak istediler.

Beşiktaş'tan flaş Arda Turan açıklaması!

Beşiktaş'tan flaş Arda Turan açıklaması! Arda Turan'ın Galatasaray'a gideceği yönünde iddialar ortadayken birden Beşiktaş'a transferi yönünde ortaya çıkan haberler sonrasında siyah beyazlı kulüpten Arda Turan hakkında açıklama geldi. Beşiktaş, Arda Turan ile ilgili çıkan haberleri internet sitesinde yayınladığı açıklamayla yalanladı.

Transfer bekleyen Abdullah Avcı'nın işi zor! Transfere para kalmadı

Transfer bekleyen Abdullah Avcı'nın işi zor! Transfere para kalmadı Devre arası transfer döneminde kadrosunu yeni futbolcularla güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ın, 2 milyon liralık bütçesi kaldığı ortaya çıktı.

Kankasının yanına gidecek deniyordu! Arda Turan'la ilgili çarpıcı açıklama

Kankasının yanına gidecek deniyordu! Arda Turan'la ilgili çarpıcı açıklama Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz, Antalya'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yılmaz, ''Arda ile ilgili çıkan haberleri görünce üzülüyorum. Arda'nın gönlünü biliyorum, kalbini biliyorum, inşallah gönlüne göre olur.'' dedi.

Domagoj Vida Beşiktaş'ın tüm transfer planlarını altüst etti

Domagoj Vida Beşiktaş'ın tüm transfer planlarını altüst etti Yeni transferler için oyuncu satmak zorunda olan Beşiktaş'ta Domagoj Vida tüm planları altüst etti. Vida, Aston Villa ve Rennes’ten gelen teklifleri geri çevirerek siyah beyazlıları köşeye sıkıştırdı.