Beşiktaş

Loris Karius’a ülkesinden talip var! Hertha Berlin’e imza atıyor

Loris Karius’a ülkesinden talip var! Hertha Berlin’e imza atıyor Beşiktaş’ın aldığı günden beri başarısızlıklarıyla meşhur kalecisi Loris Karius’a ülkesinden talip çıktı. Hertha Berlin, Karius’u transfer etmek istiyor. Alman file bekçisinin de imza atmak üzere olduğu iddia edildi.

Beşiktaş Dorukhan Toköz için kararını verdi

Beşiktaş Dorukhan Toköz için kararını verdi Bir süre önce menajer krizi nedeniyle Dorukhan Toköz ile yollarını ayırma noktasına gelen Beşiktaş yönetimi, milli yıldız ile ilgili yeni bir karar aldı. Siyah beyazlı yönetim, Dorukhan Toköz’ün sözleşmesini uzatmak istiyor.

Beşiktaş Caner Erkin ile yollarını ayırıyor

Beşiktaş Caner Erkin ile yollarını ayırıyor Beşiktaş'ın 850 bin euroluk sözleşme teklifini kabul etmeyen milli futbolcu Caner Erkin, siyah beyazlı kulüple yol ayrımına geldi. Milli futbolcunun eski takımı Fenerbahçe'ye geri dönmesi bekleniyor.

Sergen Yalçın istedi Oğuzhan Özyakup geri dönüyor

Sergen Yalçın istedi Oğuzhan Özyakup geri dönüyor Hollanda ekibi Feyenoord'da kiralık olarak forma giyen Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'a dönme kararı aldı. Oğuzhan'ın bu kararında Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın etkili olduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ta tüm koronavirüs testlerinin sonucu belli oldu

Beşiktaş'ta tüm koronavirüs testlerinin sonucu belli oldu Beşiktaş, daha önce koronavirüs testleri pozitif çıkan tüm çalışan, futbolcu ve teknik heyetin ikinci test sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı.

Beşiktaş Beto için harekete geçti

Beşiktaş Beto için harekete geçti Alman kaleci Loris Karius ile yollarını ayıran Beşiktaş, teknik direktör Sergen Yalçın'ın da kadrosunda görmeyi istediği Göztepe'nin file bekçisi Beto için harekete geçti.

Sergen Yalçın'ın koronavirüs testinin sonucu belli oldu

Sergen Yalçın'ın koronavirüs testinin sonucu belli oldu Beşiktaş'ta dün yapılan testlerin ardından 8 kişide daha koronavirüse rastlanmış ve toplam vaka sayısı 10'a yükselmişti. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de test sonucunun pozitif çıkmasının ardından teknik direktör Sergen Yalçın, kendisine yapılan testin negatif sonuçlandığını söyledi.

Sergen Yalçın Gökhan Gönül ve Caner Erkin hakkında konuştu

Sergen Yalçın Gökhan Gönül ve Caner Erkin hakkında konuştu Başkan Ahmet Nur Çebi dahil 9 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrasında Beşiktaş'ta gündem bir anda değişirken teknik direktör Sergen Yalçın hem yol haritaları hem de takımdaki gelecekleri merak edilen oyuncuların durumu ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz koronavirüse mi yakalandı?

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz koronavirüse mi yakalandı? Beşiktaş'ta yapılan son koronavirüs testi sonrası 8 kişide daha vakaya rastlanırken, başkan Ahmet Nur Çebi'nin de test sonucu pozitif çıkmıştı. Siyah-beyazlılarda test sonucu pozitif çıkan isimlerden birinin tecrübeli golcü Burak Yılmaz olduğu iddia edildi. Burak Yılmaz'ın özel aracı, hastaneye giriş yaparken görüldü.

Sergen Yalçın Elneny için kararını verdi

Sergen Yalçın Elneny için kararını verdi Süper Lig'de tüm ekipler gibi Beşiktaş da koronavirüs salgınının sona erip liglerin başlamasını beklerken, bir yandan da gelecek sezonun planlamasının üzerinde çalışılıyor.