Beşiktaş

Beşiktaş'ta Mario Balotelli coşkusu

Beşiktaş'ta Mario Balotelli coşkusu Beşiktaş’ın yıldızı Kevin-Prince Boateng’in önceki gün Mario Balotelli’yle Instagram hesabından yaptığı yorumlaşma, Siyah-Beyazlı taraftarları heyecanlandırdı.

Beşiktaş'ta Kevin Boateng kararı!

Beşiktaş'ta Kevin Boateng kararı! Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Sergen Yalçın'ın Ganalı yıldızın yeni sezonda da takımda kalmasını istediği öğrenildi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın Abdullah Avcı’yı solladı

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın Abdullah Avcı’yı solladı Beşiktaş'ta Abdullah Avcı yerine göreve gelen Sergen Yalçın, çok farklı bir istatistik ortaya koydu.

Loris Karius'tan Mehmetçik mesajı

Loris Karius'tan Mehmetçik mesajı Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, şehit olan Türk askeri için paylaşımda bulundu.

Burak Yılmaz'dan İdlib açıklaması

Burak Yılmaz'dan İdlib açıklaması Beşiktaş'ın Alanyaspor'u 2-1 mağlup ettiği maçta takımının gollerini atan Burak Yılmaz, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kevin Prince Boateng'ten 'Türk askeri' paylaşımı

Kevin Prince Boateng'ten 'Türk askeri' paylaşımı Beşiktaş'ın Ganalı yıldızı Kevin Prince Boateng, şehit Türk askerleri için paylaşımda bulundu.

Ahmet Nur Çebi'nin cezası onandı!

Ahmet Nur Çebi'nin cezası onandı! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun (PFDK) Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye verdiği 15 gün hak mahrumiyeti cezasını onadı.

Beşiktaş'ta 6 imza birden!

Beşiktaş'ta 6 imza birden! Beşiktaş’ta altyapıda önemli adımlar atılmaya devam ediyor. Genç oyuncular Emre Yıldız, Emirhan Delibaş ve Ahmet Gülay'ın ardından Atamer Bilgin, Halil Duman ve Serdar Saatçı ile de profesyonel sözleşme imzalandı.

Beşiktaş'a Burak Yılmaz şoku! Satılacak

Beşiktaş'a Burak Yılmaz şoku! Satılacak Beşiktaş'ta en çok kazanan oyuncular arasında yer alan Burak Yılmaz, Fikret Orman istifasından 2 gün önce yeni sözleşme imzalamış ve 35 yaşındaki golcü oyuncuya 2 yıl için 5 milyon Euro verilecek olması resmiyet kazanmıştı.

Beşiktaş'a TFF'den uyarı mesajı! 'Başkan kim?'

Beşiktaş'a TFF'den uyarı mesajı! 'Başkan kim?' Beşiktaş'ta kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Futbol A.Ş.’nin başına geçmemesi uzun bir süre tartışılırken, geçen hafta yaşananlar konunun yeniden gündeme gelmesine neden oldu. Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz hafta içinde siyah beyazlı kulübe konuyla ilgili bir uyarı gönderdi.