Beşiktaş

Sergen Yalçın Tyler Boyd'un biletini kesti

Sergen Yalçın Tyler Boyd'un biletini kesti Süper Lig'de gelecek sezon için planlama yapmaya başlayan Beşiktaş'ta Tyler Boyd ile ilgili karar verildi. Teknik direktör Sergen Yalçın gönderilmesini istedi.

Beşiktaş yönetiminden flaş hamle!

Beşiktaş yönetiminden flaş hamle! Beşiktaş yönetimi hazırlıkları devam eden bağış kampanyasıyla hem ödeme krizini bitirmek hem de gelecek sezonu kurtarmanın hesaplarını yapıyor.

Ahmet Nur Çebi'nin cezasında indirim yapıldı

Ahmet Nur Çebi'nin cezasında indirim yapıldı TFF Tahkim Kurulu'nun 5 Mart 2020 tarihli kararları açıklandı. Beşiktaş Kulübü'nün ve başkan Ahmet Nur Çebi'nin aldığı cezalar için yapılan itirazları değerlendiren Tahkim Kurulu, Beşiktaş Kulübü'nün aldığı para cezasını onarken, başkan Ahmet Nur Çebi'nin ise çarptırıldığı 75 bin TL'lik para cezasını 50 bin TL'ye indirdiğini açıkladı.

Beşiktaş'a Loris Karius piyangosu

Beşiktaş'a Loris Karius piyangosu Beşiktaş'ta yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Loris Karius'a, Belçika Ligi takımlarından Anderlecht'in talip olduğu iddia edildi.

Sergen Yalçın'ın Burak Yılmaz ve Boateng planı

Sergen Yalçın'ın Burak Yılmaz ve Boateng planı Galatasaray derbisi öncesi Ankaragücü sınavını kayıpsız geçmeyi hedefleyen Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, Boateng ve Burak Yılmaz'ı ayrı tutmuyor.

Beşiktaş'tan Caner Erkin ve Gökhan Gönül'e yeni teklif

Beşiktaş'tan Caner Erkin ve Gökhan Gönül'e yeni teklif Beşiktaş, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek deneyimli futbolcular Gökhan Gönül ve Caner Erkin'e yeni kontrat önerdi. 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme sunulan milli futbolculara, 1 milyon euro maaş artı maç başı ücret teklif edildi. Caner Erkin ve Gökhan Gönül'ün siyah-beyazlı ekiple yola devam edeceği belirtiliyor.

Beşiktaş'ta Mario Balotelli coşkusu

Beşiktaş'ta Mario Balotelli coşkusu Beşiktaş’ın yıldızı Kevin-Prince Boateng’in önceki gün Mario Balotelli’yle Instagram hesabından yaptığı yorumlaşma, Siyah-Beyazlı taraftarları heyecanlandırdı.

Beşiktaş'ta Kevin Boateng kararı!

Beşiktaş'ta Kevin Boateng kararı! Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Sergen Yalçın'ın Ganalı yıldızın yeni sezonda da takımda kalmasını istediği öğrenildi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın Abdullah Avcı’yı solladı

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın Abdullah Avcı’yı solladı Beşiktaş'ta Abdullah Avcı yerine göreve gelen Sergen Yalçın, çok farklı bir istatistik ortaya koydu.

Loris Karius'tan Mehmetçik mesajı

Loris Karius'tan Mehmetçik mesajı Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, şehit olan Türk askeri için paylaşımda bulundu.