Beşiktaş

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş açıklaması! 'Bunu tartışmak istemiyorum'

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş açıklaması! 'Bunu tartışmak istemiyorum' Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın teknik direktör olmasıyla birlikte sportif direktörlük koltuğuna kimin oruaracağı büyük bir merak konusu oldu. Lucescu'nun sportif direktör olacağı ile ilgili iddialar üzerine Mircea Lucescu'dan açıklama geldi.

Beşiktaş Orkan Çınar'ın sözleşmesini feshetti

Beşiktaş Orkan Çınar'ın sözleşmesini feshetti Beşiktaş Kulübü Orkan Çınar'ın sözleşmesinin feshedildiğini kamuoyu ile paylaştı.

İşte Sergen Yalçın'ın yeni transferi! Kevin Prince Boateng Beşiktaş'ta

İşte Sergen Yalçın'ın yeni transferi! Kevin Prince Boateng Beşiktaş'ta Beşiktaş, Fiorentina’da forma giyen Kevin-Prince Boateng’in son anda evraklarının yetişmesiyle yıldız oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna kattı.

Beşiktaş Ajdin Hasic'i Ümraniyespor'a kiraladı

Beşiktaş Ajdin Hasic'i Ümraniyespor'a kiraladı Ara transfer döneminin bitimine çok az zaman kala Beşiktaş yeni transferi olan Ajdin Hasic'i Ümraniyespor'a kiraladı.

Abdullah Avcı Beşiktaş'tan ödeme bekliyor

Abdullah Avcı Beşiktaş'tan ödeme bekliyor Sergen Yalçın ile anlaşan Beşiktaş'ta Abdullah Avcı siyah beyazlı takımdan ödeme bekliyor. Yeni kulüp bulana kadar maaşının ödenmesini talep eden Avcı, yeni bir takım bulunca alacağı ücret Beşiktaş'tan kazandığının altında kalırsa, aradaki farkın da kapatılmasını da istedi.

Sergen Yalçın Beşiktaş'a gelir gelmez rekor kırdı

Sergen Yalçın Beşiktaş'a gelir gelmez rekor kırdı Dün akşam saat 19:03'te Vodafone Park'ta Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın için imza töreni vardı. Siyah beyazlı camia yeni hocaları için Vodafone Park'a akın etti. Sergen Yalçın bu törende bir rekora imza attı.

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu Beşiktaş yönetimi tarafından, Abdullah Avcı'nın siyah beyazlı kulüpten ayrılması üzerine, Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı. Sergen Yalçın bugün saat 19.03'te Vodafone Park'a gelerek taraftar önünde resmi olarak Beşiktaş ile 1.5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Beşiktaş Mircea Lucescu için düğmeye bastı

Beşiktaş Mircea Lucescu için düğmeye bastı Abdullah Avcı’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın’ı getiren Beşiktaş Yönetimi şimdi de sportif direktörlük için kolları sıvamış durumda. Siyah beyazlıların sportif direktörlüğe Mircea Lucescu’yu getirmek için düğmeye bastığı öğrenildi.

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi resmen başladı

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi resmen başladı Teknik Direktör Abdullah Avcı ile yollarını ayıran Beşiktaş Kulübü tecrübeli hocanın sözleşmesinin feshedildiğini KAP’a bildirdi.

Sergen Yalçın'a Abdullah Avcı engeli

Sergen Yalçın'a Abdullah Avcı engeli Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerle bir araya gelen ve 1.5 yıllık sözleşme için el sıkışan Sergen Yalçın'ın henüz kamuoyuna resmi bir şekilde tanıtılmama nedeninin Abdullah Avcı olduğu iddia edildi.