Beşiktaş

Sergen Yalçın Beşiktaş'ın reçetesini yazdı

Sergen Yalçın Beşiktaş'ın reçetesini yazdı Vodafone Park'ta coşkulu bir şekilde karşılanan ve Abdullah Avcı'nın yerine gelen Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Siyah beyazlı kulübe gelir gelmez Çaykur Rizespor maçında galibiyetle başlayan Sergen Yalçın takımın en büyük sorununun kondisyon olduğunu belirtti.

Ahmet Nur Çebi'den VAR açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den VAR açıklaması Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'den VAR sistemiyle ilgili açıklama geldi. Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı camianın yayın organı Beşiktaş dergisinde VAR ile ilgili "Hataların azaltılması amacıyla uygulamaya sokulan VAR sistemi, danışıklı dövüş ve görmedim-duymadım-bilmiyorum üçlemesine son verememiştir" ifadelerini kullandı.

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş açıklaması! 'Bunu tartışmak istemiyorum'

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş açıklaması! 'Bunu tartışmak istemiyorum' Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın teknik direktör olmasıyla birlikte sportif direktörlük koltuğuna kimin oruaracağı büyük bir merak konusu oldu. Lucescu'nun sportif direktör olacağı ile ilgili iddialar üzerine Mircea Lucescu'dan açıklama geldi.

Beşiktaş Orkan Çınar'ın sözleşmesini feshetti

Beşiktaş Orkan Çınar'ın sözleşmesini feshetti Beşiktaş Kulübü Orkan Çınar'ın sözleşmesinin feshedildiğini kamuoyu ile paylaştı.

İşte Sergen Yalçın'ın yeni transferi! Kevin Prince Boateng Beşiktaş'ta

İşte Sergen Yalçın'ın yeni transferi! Kevin Prince Boateng Beşiktaş'ta Beşiktaş, Fiorentina’da forma giyen Kevin-Prince Boateng’in son anda evraklarının yetişmesiyle yıldız oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna kattı.

Beşiktaş Ajdin Hasic'i Ümraniyespor'a kiraladı

Beşiktaş Ajdin Hasic'i Ümraniyespor'a kiraladı Ara transfer döneminin bitimine çok az zaman kala Beşiktaş yeni transferi olan Ajdin Hasic'i Ümraniyespor'a kiraladı.

Abdullah Avcı Beşiktaş'tan ödeme bekliyor

Abdullah Avcı Beşiktaş'tan ödeme bekliyor Sergen Yalçın ile anlaşan Beşiktaş'ta Abdullah Avcı siyah beyazlı takımdan ödeme bekliyor. Yeni kulüp bulana kadar maaşının ödenmesini talep eden Avcı, yeni bir takım bulunca alacağı ücret Beşiktaş'tan kazandığının altında kalırsa, aradaki farkın da kapatılmasını da istedi.

Sergen Yalçın Beşiktaş'a gelir gelmez rekor kırdı

Sergen Yalçın Beşiktaş'a gelir gelmez rekor kırdı Dün akşam saat 19:03'te Vodafone Park'ta Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Sergen Yalçın için imza töreni vardı. Siyah beyazlı camia yeni hocaları için Vodafone Park'a akın etti. Sergen Yalçın bu törende bir rekora imza attı.

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu Beşiktaş yönetimi tarafından, Abdullah Avcı'nın siyah beyazlı kulüpten ayrılması üzerine, Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı. Sergen Yalçın bugün saat 19.03'te Vodafone Park'a gelerek taraftar önünde resmi olarak Beşiktaş ile 1.5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Beşiktaş Mircea Lucescu için düğmeye bastı

Beşiktaş Mircea Lucescu için düğmeye bastı Abdullah Avcı’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın’ı getiren Beşiktaş Yönetimi şimdi de sportif direktörlük için kolları sıvamış durumda. Siyah beyazlıların sportif direktörlüğe Mircea Lucescu’yu getirmek için düğmeye bastığı öğrenildi.

TREND HABERLER