BEŞİKTAŞ

Sergen Yalçın Beşiktaş'ın reçetesini yazdı

Vodafone Park'ta coşkulu bir şekilde karşılanan ve Abdullah Avcı'nın yerine gelen Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Siyah beyazlı kulübe gelir gelmez Çaykur Rizespor maçında galibiyetle başlayan Sergen Yalçın takımın en büyük sorununun kondisyon olduğunu belirtti.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Sergen Yalçın Beşiktaş'ın reçetesini yazdı

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın takımın başına geçer geçmez siyah beyazlı kulüp, Süper Lig'de Çaykur Rizespor ile karşılaştı. Çaykur Rizespor'u yenerek zirve ile arasındaki puan farkını düşürdü.

Şampiyonluk için çalışmalara tam gaz devam eden Beşiktaş'ta hedef İstanbul'daki maçlarda da galibiyeti alan takım olmak. Süper Lig'de lider olan Sivasspor aldığı yenilgiyle 3 puan kaybetti. Bu durum da Beşiktaş'a yaradı. Aradaki fark 8'e indi. 

Süper Lig'de 33 puanla 7. sırada yer alan Beşiktaş üst sıralara tırmanmak için gelecek 4 maçı kayıpsız bir şekilde atlatmak istiyor. Siyah beyazlılar önümüzdeki haftalarda yapacağı maçları İstanbul'da yapacak.

Beşiktaş, Gaziantep FK ve Trabzonspor'la Vodafone Park'ta, Başakşehir'le ise deplasmanda mücadele edecek.

Beşiktaş'a Sergen Yalçın reçetesi

Teknik direktörlüğe yeni gelen Sergen Yalçın bu maçları kayıpsız bir şekilde geçmek için takımın sorununu buldu. Sergen Yalçın'a göre siyah beyazlı ekibin sorunu kondisyon eksikliği...Yalçın, takımın fizik olarak geride olduğunu belirtirken, bu sorunun bir an önce çözülmesi için gerekeni yapmaya başladı.

Sergen Yalçın takımın 90 dakika içerisinde son yarım saatte sıkıntı yaşadığının altını çizerken "Bu fizik sorununun yanı sıra diğer bazı olumsuzlukları elbette bir anda ortadan kaldırmak kolay değil. Ancak tüm ekip olarak tüm sıkıntıları aşmakta kararlıyız. Her şeyi düzelteceğiz. Kondisyona yönelik idmanları biraz daha artıracağız" ifadelerini kullandı.

TREND HABERLER
Yorumlar 1 yorum
TREND HABERLER