Beşiktaş

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı Süper Lig'de maçlar COVID 19 diğer bir adıyla koronavirüs sebebiyle süresiz ertelendi. Yabancı oyuncular da ülkelerine dönüp bu süreci atlatmak istiyor. Siyah beyazlılardan Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng de ülkesine dönen futbolcular arasında yer alıyor.

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı Dünya çapında büyük kulüpleri bile ekonomik olarak zarara uğratan COVID 19 yani koronavirüs Beşiktaş'ı da ekonomik olarak zora soktu. Siyah beyazlı yönetim futbolcularla 'feda' için masaya oturmaya hazırlanıyor.

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs salgınından sonra Beşiktaş'ta ekomonik sıkıntı nedeniyle ilk ayrılık gerçekleşti. Kiralık oyunculardan Pedro Rebocho ile yollar ayrıldı.

Beşiktaş'ta menajer krizi! Burak Yılmaz ve Dorukhan Toköz...

Beşiktaş'ta menajer krizi! Burak Yılmaz ve Dorukhan Toköz... Beşiktaş'ta menajer krizi çıktı. Kaptan Burak Yılmaz ve Dorukhan Toköz'ün menajerleri ile anlaşma sağlayamayan siyah beyazlı kulüp, iki oyuncuya da menajerlerinde ayrılmalarını teklif etti. Ancak oyuncular bu teklife olumlu yaklaşmadı.

Loris Karius'un yeni takımı belli oldu

Loris Karius'un yeni takımı belli oldu Beşiktaş'ta bir türlü istenilen başarıyı sağlayamayan Alman kaleci Loris Karius için ülke basınından bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Loris Karius Berlin yolcusu.

Beşiktaş'ta maaş krizi! Ödemeler yapılmıyor

Beşiktaş'ta maaş krizi! Ödemeler yapılmıyor Beşiktaş Kulübü'nde maddi sıkıntı bir türlü geçmek bilmiyor. Siyah beyazlı kulüp kulüp çalışanlarına maaşlarını ödeyemiyor. Ancak Milli Bağış Kampanyası'na yaptığı bağış ile de sosyal medyada büyük tepki topladı.

Sergen Yalçın o yabancıların biletini kesti

Sergen Yalçın o yabancıların biletini kesti Beşiktaş'ta gidecekler belli oldu. Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Sergen Yalçın gidecek yabancı oyuncuların listesini hazırladı. Kiralıklarla beraber kulüpte bulunan 17 yabancı futbolcudan sadece 5 tanesi kalacak.

Loris Karius Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti

Loris Karius Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti Bütün dünya COVID 19 yani corona virüs ile mücadele ederken Beşiktaş’a şok etkisi yaratan bir haber geldi. Loris Karius, Beşiktaş’ın ekonomik sıkıntıda olduğu bugünlerde siyah beyazlı kulübü FIFA’ya şikayet etti.

Elneny herkesin gönlünü fethetti! 'Üzülmeyin Allah bizimle'

Elneny herkesin gönlünü fethetti! 'Üzülmeyin Allah bizimle' Siyah beyazlıların Mısır'lı futbolcusu Muhammed Elneny sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile gönülleri fethetti. Elneny hesabından Kuran'ı Kerim okurken fotoğrafını paylaştı.

Sergen Yalçın verdiği cevapla herkesi kahkahaya boğdu

Sergen Yalçın verdiği cevapla herkesi kahkahaya boğdu Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın canlı yayına bağlanarak Beşiktaş camiasının ve futbolcularının corona virüs ile ilgili aldığı tedbirleri konuştu. Sergen Yalçın ayrıca oyuncularının ne yaptığı ile ilgili sorulan soruya öyle bir cevap verdi ki tüm stüdyo kahkahaya boğuldu.