Beşiktaş

Beşiktaş'tan flaş Caner Erkin kararı! Kabul etmezse yollar ayrılacak

Beşiktaş'tan flaş Caner Erkin kararı! Kabul etmezse yollar ayrılacak Beşiktaş yeni sezon için transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın ile takımda sözleşmesi bitecek futbolcular değerlendiriliyor. Caner Erkin de bu isimlerden biri. Yönetim Caner Erkin'e yeni sözleşme sunacak ve maaşında ciddi bir indirim yapılmasını isteyecek. Eğer kabul etmezse yollar ayrılacak.

Burak Yılmaz isyan etti! 'Bu dönemde para konuşan vicdansızdır'

Burak Yılmaz isyan etti! 'Bu dönemde para konuşan vicdansızdır' Beşiktaş'ta forma giyen ve takım kaptanı olan Burak Yılmaz, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Süper Lig ve maaşlarında yapılan indirim hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı. Burak Yılmaz 'Bu dönemde para konuşan vicdansızdır' dedi.

Beşiktaş Loris Karius'un yerine Rafal Gikiewicz'i alıyor

Beşiktaş Loris Karius'un yerine Rafal Gikiewicz'i alıyor Beşiktaş Alman file bekçisi Loris Karius ile yollarını ayırdı. Bu ayrılıktan sonra siyah beyazlı camia kaleye kimin geçeceğini merak ediyordu. Yönetim konuyla ilgili bir ismi gözüne kestirdi. Beşiktaş Karius'tan sonra kaleye bu kez de bir başka Alman kaleci Rafal Gikiewicz'i getirmek istiyor.

Boateng’den Beşiktaş’a Balotelli sürprizi

Boateng’den Beşiktaş’a Balotelli sürprizi Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Kevin Prince Boateng’den transfer çalışmaları yapan siyah beyazlı yönetime büyük sürpriz. Boateng, Galatasaray’ın transfer listesinde yer alan Balotelli’nin Beşiktaş’a gelmek için teklif beklediği haberini verdi.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz depremi! Rest çekti

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz depremi! Rest çekti Beşiktaş'ın ekonomik zorluklar yaşadığı bugünlerde Burak Yılmaz tarafında şok eden bir gelişme yaşandı. Takım kaptanı olan Burak Yılmaz yönetimin maaşında indirim yapılması isteğine karşılık rest çekti ve indirim konusunun açılmamasını söyledi.

Beşiktaş'ta kiralık oyuncular ile ilgili karar anı

Beşiktaş'ta kiralık oyuncular ile ilgili karar anı Beşiktaş kiralık oyuncular ile ilgili karar verme aşamasında. Siyah beyazlılarda kiralık oyuncuların çoğu takıma geri dönecek. Oyuncuların durumu sezon öncesi yapılacak kampta belli olacak.

Beşiktaş'ta Karius'un yerine Ersin Destanlıoğlu geliyor

Beşiktaş'ta Karius'un yerine Ersin Destanlıoğlu geliyor Beşiktaş, Alman file bekçisi Loris Karius ile yollarını ayırma kararının ardından kaleci arayışına geçti. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın alt yapı hocalarından tam puan alan Ersin Destanoğlu'nu Karius'un yerine geçirmeyi planladığı öğrenildi.

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı Süper Lig'de maçlar COVID 19 diğer bir adıyla koronavirüs sebebiyle süresiz ertelendi. Yabancı oyuncular da ülkelerine dönüp bu süreci atlatmak istiyor. Siyah beyazlılardan Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng de ülkesine dönen futbolcular arasında yer alıyor.

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı Dünya çapında büyük kulüpleri bile ekonomik olarak zarara uğratan COVID 19 yani koronavirüs Beşiktaş'ı da ekonomik olarak zora soktu. Siyah beyazlı yönetim futbolcularla 'feda' için masaya oturmaya hazırlanıyor.

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs salgınından sonra Beşiktaş'ta ekomonik sıkıntı nedeniyle ilk ayrılık gerçekleşti. Kiralık oyunculardan Pedro Rebocho ile yollar ayrıldı.

TREND HABERLER