Beşiktaş

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz depremi! Rest çekti

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz depremi! Rest çekti Beşiktaş'ın ekonomik zorluklar yaşadığı bugünlerde Burak Yılmaz tarafında şok eden bir gelişme yaşandı. Takım kaptanı olan Burak Yılmaz yönetimin maaşında indirim yapılması isteğine karşılık rest çekti ve indirim konusunun açılmamasını söyledi.

Beşiktaş'ta kiralık oyuncular ile ilgili karar anı

Beşiktaş'ta kiralık oyuncular ile ilgili karar anı Beşiktaş kiralık oyuncular ile ilgili karar verme aşamasında. Siyah beyazlılarda kiralık oyuncuların çoğu takıma geri dönecek. Oyuncuların durumu sezon öncesi yapılacak kampta belli olacak.

Beşiktaş'ta Karius'un yerine Ersin Destanlıoğlu geliyor

Beşiktaş'ta Karius'un yerine Ersin Destanlıoğlu geliyor Beşiktaş, Alman file bekçisi Loris Karius ile yollarını ayırma kararının ardından kaleci arayışına geçti. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın alt yapı hocalarından tam puan alan Ersin Destanoğlu'nu Karius'un yerine geçirmeyi planladığı öğrenildi.

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı

Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng Türkiye'den ayrıldı Süper Lig'de maçlar COVID 19 diğer bir adıyla koronavirüs sebebiyle süresiz ertelendi. Yabancı oyuncular da ülkelerine dönüp bu süreci atlatmak istiyor. Siyah beyazlılardan Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng de ülkesine dönen futbolcular arasında yer alıyor.

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı Dünya çapında büyük kulüpleri bile ekonomik olarak zarara uğratan COVID 19 yani koronavirüs Beşiktaş'ı da ekonomik olarak zora soktu. Siyah beyazlı yönetim futbolcularla 'feda' için masaya oturmaya hazırlanıyor.

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho

Koronavirüs sonrası Beşiktaş'ta ilk ayrılan isim Pedro Rebocho Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani koronavirüs salgınından sonra Beşiktaş'ta ekomonik sıkıntı nedeniyle ilk ayrılık gerçekleşti. Kiralık oyunculardan Pedro Rebocho ile yollar ayrıldı.

Beşiktaş'ta menajer krizi! Burak Yılmaz ve Dorukhan Toköz...

Beşiktaş'ta menajer krizi! Burak Yılmaz ve Dorukhan Toköz... Beşiktaş'ta menajer krizi çıktı. Kaptan Burak Yılmaz ve Dorukhan Toköz'ün menajerleri ile anlaşma sağlayamayan siyah beyazlı kulüp, iki oyuncuya da menajerlerinde ayrılmalarını teklif etti. Ancak oyuncular bu teklife olumlu yaklaşmadı.

Loris Karius'un yeni takımı belli oldu

Loris Karius'un yeni takımı belli oldu Beşiktaş'ta bir türlü istenilen başarıyı sağlayamayan Alman kaleci Loris Karius için ülke basınından bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Loris Karius Berlin yolcusu.

Beşiktaş'ta maaş krizi! Ödemeler yapılmıyor

Beşiktaş'ta maaş krizi! Ödemeler yapılmıyor Beşiktaş Kulübü'nde maddi sıkıntı bir türlü geçmek bilmiyor. Siyah beyazlı kulüp kulüp çalışanlarına maaşlarını ödeyemiyor. Ancak Milli Bağış Kampanyası'na yaptığı bağış ile de sosyal medyada büyük tepki topladı.

Sergen Yalçın o yabancıların biletini kesti

Sergen Yalçın o yabancıların biletini kesti Beşiktaş'ta gidecekler belli oldu. Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Sergen Yalçın gidecek yabancı oyuncuların listesini hazırladı. Kiralıklarla beraber kulüpte bulunan 17 yabancı futbolcudan sadece 5 tanesi kalacak.