Beşiktaş

Sergen Yalçın 14 yıl sonra geri döndü! Ödenecek ücret...

Sergen Yalçın 14 yıl sonra geri döndü! Ödenecek ücret... Sergen Yalçın altyapısından yetişip, 10 sezon başarıdan başarıya koştuğu Beşiktaş’a 14 yıl sonra teknik direktör olarak geri döndü.

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'a istediği ilk oyuncu

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'a istediği ilk oyuncu Beşiktaş'la 1,5 yıllığına anlaşmaya varan teknik direktör Sergen Yalçın'ın eski öğrencisi Guilherme tecrübeli teknik direktörün istediği ilk oyuncu oldu.

Flaş gelişme! Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi!

Flaş gelişme! Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi! Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi... Abdullah Avcı ile yollarını ayıran Beşiktaş'ın, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile 1.5 yıllık anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş açıklaması!

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş açıklaması! Yönetimin 1 numaralı hoca adayı Sergen Yalçın heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Yalçın, “Beşiktaş ile para konuşmam. Yönetim beni isterse koşarak giderim. Orası benim yuvam” diye konuştu.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması Başkan Ahmet Nur Çebi, görevine son verilen Abdullah Avcı’nın yerine, Beşiktaş’ın efsane ismi Sergen Yalçın’ı getirmek istediğini bildirdi.

Sürpriz gelişme! Beşiktaş'ta Samet Aybaba sesleri!

Sürpriz gelişme! Beşiktaş'ta Samet Aybaba sesleri! Önceki gün Abdullah Avcı ile yollarını ayıran Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'dan sonra sürpriz bir isim daha oraya atıldı.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'yı bitiren isyan!

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'yı bitiren isyan! Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'nın görevine son verilmesinde futbolcuların tavrı önemli rol oynadı.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen sona erdi

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen sona erdi Beşiktaş Kulübü, alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Abdullah Avcı ile yollarını ayırdı.

Abdullah Avcı'nın son şansı Göztepe

Abdullah Avcı'nın son şansı Göztepe Ligdeki Sivasspor mağlubiyetiyle zirvenin 10 puan gerisine düşen Siyah-Beyazlılar, BB Erzurum’a da iki maçta yenilmesinin ardından Türkiye Kupası’na veda etti.

Beşiktaş'ta kriz! Futbolcular ve teknik ekip...

Beşiktaş'ta kriz! Futbolcular ve teknik ekip... Sivas ve Erzurum mağlubiyetlerinin ardından bazı deneyimli futbolcular ile teknik heyet arasında tartışma yaşandığı ortaya çıktı. Eski yıldızların, sahada yeterince mücadele etmedikleri gerekçesiyle yeni transferlerden şikayetçi olduğu aktarıldı.