Şenol Güneş

Şenol Güneş Avrupa seferine çıkıyor

Şenol Güneş Avrupa seferine çıkıyor A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avrupa'da 4 karşılaşmayı yerinde takip edecek.

Mustafa Cengiz'den Şenol Güneş'e çağrı

Mustafa Cengiz Şenol Güneş'e seslendi Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, "İçinde Galatasaray'ın olmadığı Kulüpler Birliği, bizim için yok hükmündedir" derken Şenol Güneş'e de seslendi.

Şenol Güneş özel aracı reddetti

Şenol Güneş özel aracı reddetti A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş özel aracı reddetti.

Olay yaratacak iddia! Şenol Güneş...

Olay yaratacak iddia! Şenol Güneş... Beşiktaş'a iki yıl üst üste şampiyonluk yaşatan tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili olay yaratacak bir iddia gündeme geldi.

Şenol Güneş A Milli Takım kadrosunu belirledi

Şenol Güneş A Milli Takım kadrosunu belirledi Andorra ve Moldova ile Eylül'ün ilk haftasında maçlar yapacak olan A Milli Takım'da aday kadro açıklandı.

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe için bomba tespit

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe için bomba tespit A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin iki stoper bir orta saha takviyesine ihtiyacı olduğunu söylerken ''Adamları çok ama nitelik olarak, kalite olarak düşük.” yorumunda bulundu.

Flaş gelişme! Milli takımda beklenmedik istifa

Flaş gelişme! Milli takımda beklenmedik istifa A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yardımcılarından Tayfur Havutçu, görevinden ayrıldı.