Şenol Güneş

Şenol Güneş A Milli Takım kadrosunu belirledi

Şenol Güneş A Milli Takım kadrosunu belirledi Andorra ve Moldova ile Eylül'ün ilk haftasında maçlar yapacak olan A Milli Takım'da aday kadro açıklandı.

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe için bomba tespit

Şenol Güneş'ten Fenerbahçe için bomba tespit A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin iki stoper bir orta saha takviyesine ihtiyacı olduğunu söylerken ''Adamları çok ama nitelik olarak, kalite olarak düşük.” yorumunda bulundu.

Flaş gelişme! Milli takımda beklenmedik istifa

Flaş gelişme! Milli takımda beklenmedik istifa A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yardımcılarından Tayfur Havutçu, görevinden ayrıldı.

Şenol Güneş Fransa maçı öncesi iddialı konuştu

Şenol Güneş Fransa maçı öncesi iddialı konuştu A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda 8 Haziran Cumartesi günü Fransa ile oynanacak maç öncesinde, Konya Büyükşehir Stadı’nda basın toplantısı düzenledi.

Şenol Güneş'ten Abdullah Avcı açıklaması

Şenol Güneş'ten Abdullah Avcı açıklaması Beşiktaş'tan ayrılıp A Milli Takım'ın başına geçen Şenol Güneş, siyah beyazlı kulüpte yerine geçen Abdullah Avcı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten Yunanistan maçı açıklaması

Şenol Güneş'ten Yunanistan maçı açıklaması A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Yunanistan ile Antalya Stadı'nda karşılaştı. A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Şenol Güneş, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

A Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı

İşte Şenol Güneş'in Milli Takım kadrosu! A Milli Takımı’nın EURO 2020 Elemeleri’nde Yunanistan, Özbekistan, Fransa ve İzlanda maçları aday kadrosu açıklandı. İşte Şenol Güneş'in A Milli Takım'a davet ettiği isimler...