Şenol Güneş

Şenol Güneş'ten basın toplantısında büyük gaf

Şenol Güneş'ten basın toplantısında büyük gaf A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında büyük bir gafa imza attı.

Şenol Güneş'ten Başakşehir'e ziyaret

Şenol Güneş'ten Başakşehir'e ziyaret A Milli Futbol Takımı'nın Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı müsabakalarda teknik direktörlük görevini üstlenecek olan Şenol Güneş, Medipol Başakşehir Kulübü'nün ziyaret etti.

Rüştü Reçber'den Şenol Güneş açıklaması

Rüştü Reçber'den Şenol Güneş açıklaması Rüştü Reçber, Medipol Başakşehir'in şampiyonluk yarışındaki şansından, Fenerbahçe'nin ligde yaşadığı sıkıntılı günlere, milli takımdan, Süper Lig'de yer alan genç kalecilerin performansına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Aykut Torunoğulları'ndan Beşiktaş taraftarlarına çağrı: Lig daha bitmedi!

Aykut Torunoğulları'ndan Beşiktaş taraftarlarına çağrı: Lig daha bitmedi! Hollanda Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aykut Torunoğulları, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e karşı istifa çağrılarını eleştirerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Burak Yılmaz milli takıma geri dönecek mi?

Burak Yılmaz milli takıma geri dönecek mi? Beşiktaş formasıyla 7 maçta 5 gollük performans sergileyerek sezonun ikinci yarısına damgasını vuran Burak Yılmaz, milli formaya yeniden kavuşuyor.

Şenol Güneş basın toplantısı düzenleyecek

Şenol Güneş basın toplantısı düzenleyecek Beşiktaş'ta son dakika haberi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in yarın basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı. Güneş'in, TFF'nin resmi açıklamasının ardından Beşiktaş'taki durumu ve milli takımdaki geleceği ile ilgili açıklamalar yapması bekleniyor.

TFF Şenol Güneş'i resmen açıkladı! İşte ilk görevi

TFF Şenol Güneş'i resmen açıkladı! İşte ilk görevi Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş'in Arnavutluk ve Moldova maçlarında teknik direktör olarak görevlendirildiğini açıkladı.